Skocz do zawartości
Nerwica.com

[RADOM]


sheepfucker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Jestem z Radomia, i sumie mam już 24 lata , ale problemy emocjonalne (psychiczne) zacząłem mieć w wieku lat 15. TO BYŁO STRASZNE... z tygodnia na tydzień dopadła mnie deprecha, lęki, samotność i taka "ciemność" (wszystko w moich oczach było naprawdę ciemniejsze). Później oczywiście było tylko gorzej. Nie rozumiałem i nie wiedziałem co mi się dzieje, nie było psychologicznych podstaw aby coś takiego mogło mi się dziać, po prostu to przeszło znikąd. Koszmar trwał 6 lat, przez które (na początku) spotkałem się z kilkoma psychologami, psychiatrami, wybrałem tony leków, ale to nic nie pomogło. Później kręciłem się po uzdrowicielach, alternatywnych terapiach itp, itd. Bardzo dużo tego było, nigdy nie ustałem w p[oszukiwaniach aby sobie pomóc. Uzdrowienie przyszło dopiero pod koniec mojej drogi kiedy już próbowałem odebrać sobie życie.

No ale udało mi się :great: i teraz chciałbym zacząć dzielić się moją wiedzą i umiejętnościami z innymi ludźmi. Zapraszam http://www.zdrowygabinet.pl

 

Ktoś chce pogadać o swoich problemach, o coś zapytać, proszę pisać i się nie krępować: karolzaczek@zdrowygabinet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok lub chociażby popisać tutaj bo rozumiem , ze w tej chorobie nie każdy jest w stanie przyjechac na spotkanie bo dla jedneog może być problem z dojazdem autobusem czy chociazby jechac nawet z kimś samochodem gdy są lęki tak miałam pół rok temu teraz jest lepiej oby do przodu trzymajcie się

 

-- 25 wrz 2011, 15:45 --

 

W razie popisania ze mną zapraszam na moje gg:35344329:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, mam 15 lat i jestem z okolic radomia. Podejrzewam u siebie nerwicę lękową. Gdzie najlepiej się udać?

 

Chętnie bym się spotkała z kimś z podobnymi problemami, więc na jakieś spotkanie chętnie się piszę.

Ewen na pw, też z chęcią. Przeciał latek tak ok. 14-25 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej!

 

Gdzie najlepiej sie udać zalezy jak bardzo jest zaawansowana ta choroba wydaje mi sie , że najlepiej do psychiatry ja najpierw do niego sie udałam czyli do pana doktora Pieczątki do Viva-Med na ul.Główną oczywiscie na NFZ ale mozna tez oczywiscie jak wiadomo prywatnie.Pózniej byłam u pani psycholog Marii Ocias -Tarkowskiej na Okulickiego teraz to ta przychodnia z ulicy okulickiego przeniesiona została na róg Mireckiego /Reja tyle ze ona przyjmuje przyjmowała zawsze rano od 8mej do 11tej tak.Głownie pomagala mi cwiczyc oddychanie i dała mi takie zdanie domowe mozna to tka nazwać oddychac w ruchu głęboko wdychac i wydychac powietrze przeponą siedząc leżąc myjąc sie rózne czynnosci wykonując i tka 100 razy troszke mi to pomagało jednak nie do konca czasme sie zapominałam i płytko oddychałam i tka jest do dziś więc zaproponowała mi szpital co było dla mnie szokiem na odziale Nerwic w krychnowicach pewnie kojarzysz mniej więcej gdzie to jest i słyszałaś dużo złych opinii ,że to szpital ,,wariatów'' tez tka myslałam dopóki tma nie trafiłam na początku tego roku na 3 miesiące niestety choc mozna byc 2 miesiące lub króceej na wlasne żądanie wyjsc wczesniej sa 4 przepustki itd, oczywiście dużo by opowiadać bywały rózne osoby i naprawde bardzo dziwnie zachowujące ale malo tkaich było zamnknięte w sobie lub zbyt zwracające na siebie uwage konfliktowe zmieniające non stop ubrania na szczęscie takich osob byla garstka 3-4 osoby a w sumie nas na oddziale było 25 osoby z anoreksją bulimią nerwica natręctw czyli częste mycie przywiązywanie uwagi do wyglądu itd.co 5 min.na szczescie z ta nerwica natręctw byly 3 osoby gdy ja trafiłam a tak to depresja dwubiegunowa dużo by opowiadac trzeba by bylo na zywo sie spotkac i pogadac o tym na początku przez 2 tyg.nie moglam tam sie odnalezc ustawienie lekow 5 razy proszki na dzien wiadomo psychoterapia krótko mówiac troche jest lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozpisałaś, kurcze. ale dzięki ; )

 

-- 11 lis 2011, 19:25 --

 

A tak swoją drogą to najpierw wybiorę się chyba do szkolnego. Chociaż boję się, że ktoś się dowie..

Właśnie, żeby iść gdzieś będąc niepełnoletnią to trzeba z rodzicem, prawda?

Bo kurcze, jeśli tak, odpada...

Nie powiem matce, a napewno nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×