Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz,jak czasem w nocy siedzę i nie śpię do rana to czekam na Ciebie bo wiem,że rano wstaniesz i poprosisz o kawę ;)

tylko często padam na fotelu :roll:

 

-- 21 wrz 2011, 02:29 --

 

makus1966, Witaj

posiedzisz?zapraszam,rozgość się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę na pierwszą wizytę i nie wiem jak się za to zabrać i gdzie iść to może coś podpowiecie. Dzisiaj to miałem takie lęki że ledwie wyrabiałem a mam wrażenie że będzie ze mną lipa jak się nie zacznę leczyć.

 

-- 21 wrz 2011, 02:47 --

 

Ślicznotka śpij spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd nie jestem nigdzie umówiony właśnie przeglądam od wczoraj coś o gabinetach raz parę lat temu byłem też tak z marszu na wizycie i dostałem coś na sen i antydepresyjnego ale niestety zaprzestałem wizyt brakło kasy. Ale teraz to naprawdę potrzebna mi jakaś pomoc psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makus1966,

Jak nie wyrabiasz to idx do psychitry, da Ci leki i jak sie troche podreperujesz mozesz wtedy to połączyć z psychoterapią zalezy jak sie bedziesz czuł i czy masz jaies traumy z dzieciństwa lub młodości, ale jak nie dajesz rady to powinieneś stanąć na nogi dzieki lekom najpierw bo terpia moze trwac latami leki na nogi Cie szybko w miarę moga postawić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makus1966, no to musisz się najpierw umówić i nic,czekać dobre parę miesięcy na wizytę.Chyba,że prywatnie startujesz?

 

-- 21 wrz 2011, 03:19 --

 

Dobra,ja się wtulam w fotel i się trochę prześpię, na razie :papa: wstaje najpóźniej o 5-tej. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×