Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Laima, Myszko, nosek do gory, a herbatkę wypiłas jak ciocia radziła?

 

halenore, nie wiem....cos mi odwala.... :roll:

mnie bardziej zmula diphergan....czuje sie po nim jak zombie w slow motion grrrr

 

pamiętasz jak Tym poszedł po bilet dla dziecka na nowa drogę zycia...a w kolejce stał pediatra....a ile wazy...a Tym - nie wiem...7kg....a tamten na to hmmm 7 kg słuszną linię ma nasz władza....:) To w misiu było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, nie żłopie kawę bo wolę

 

halenore, hydro?mnie już dawno nie pojawił,czasem traktuję go jak tabletka placebo,jak Apap

 

 

Do d_py jestem i spać mi się chce a nie pójdę bo muszę posiedzieć ze 4 godz po jedzeniu,z resztą znów mam wstręt do normalnego spania w łóżku,ewentualnie godzinka na fotelu :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, ja nie

 

Próbuję siebie przekonać,że łóżko nie gryzie,nie udaję się i tak siedzę

nawet nie mogę na fotelu się przespać bo psiak tak słodko śpi ,że żal mi go ruszać

 

-- 20 wrz 2011, 03:38 --

 

w środę do lekarza i co ja powiem,że się boję pozycji leżącej przecież to jakaś paranoja

 

-- 20 wrz 2011, 03:40 --

 

pościel też mnie straszy :roll:

 

-- 20 wrz 2011, 03:43 --

 

jak tak rozkładam na części pierwsze to też się boję zasnąć głęboko i na długo

 

ja pierdolę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima nie paranoja,ale musisz z tymi lękami się rozprawić,aby zaznać spokoju..też kiedyś bałem się leżeć,spałem na podłodze na siedząco..z czasem minęło..i tak Cię podziwiam jak Ty egzystujesz w takim domu..jesteś dzielna..oboje o tym wiemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, w środę lekarzowi muszę opowiedzieć całą historię bo jak zaczęłam nad tym pracować na terapii to będę czuła się różnie,dla mnie lekarz powinien być poinformowany.Dużo tego do powiedzenia,trudno będzie,nie jestem przekonana czy dam radę.

 

-- 20 wrz 2011, 03:54 --

 

idę po papierosy,umyję się,wezmę leki i może padnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, Dobrze dajesz radę, boisz sie i tyle tu racjonalnośc nie ma nic do rzeczy.

Moze spróbuj pogłaskac koldre na poczatek dotknij ja i trzy maj potem poduszkę wex na rece albo lepiej najpierw poduszke potem kołdrę, późnie usiądź, wstan pochodx z poduszka usiadx znowu połozgłowe na poduszcze, przykryj jedna noge , za chwilę druga spróbuj, prosze.

Noopii, Ja jestem jeeszcze chwię przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

No ja cie moge pogaskac jesli tego potrzebujesz i poczujesz sie lepiej, najchętniej to by Cię wysłała znowu do lekarza i wsadziła pod koldrę na jakis 1,2 dni, zebys sie wylezał i wypocił dobrze i zrobiła ciepła herbatę z miodem i cytryną. Mam nadzieje, ze Ci lepiej troche z tym przeziebieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochana za troskę,masz racje ale muszę pracować..może jakoś mi przejdzie,jak nie to mnie rozwali i będe musiał przymusowo leżeć w łóżku..śpijcie dziewczyny kolorowych snów..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na fotelu pod kocykiem i chyba mojej odwagi dziś brak na łóżko

 

tahela, jak piszesz z tą pościelą to od razu mnie cofnęło,teraz boję się głupiej pościeli wolę kocyk.Wczoraj sobie wzięłam pościel na fotel i było źle stąd wiem,że i pościeli się boję

 

Noopii, biedaczysko, do pracy jeszcze, nie końca zdrowy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×