Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, spokojnie ;) takie napady mam i zawsze mijają.

 

Brata nie ma w domu już ponad dobę.Niby ok. to nie pierwszy raz.Mam tele mogę do niego zadzwonić tylko boję się go usłyszeć pijanego,nie chcę też ,żeby pijany wrócił do domu.

Wiele razy dziś go pochowałam.Czekam do jutra w lęku,czasem mniejszym ,czasem większym.

 

Jest okazja,żebym pojechała zbierać marchew z pola.Kusi mnie bo potrzebuję jakieś 150 zł,ale nie czuję się na siłach.Mam czas na przemyślenie do piątku bo środa i czwartek i tak nie mogę ,a to od środy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, przecież jak nie będziesz jeść to nawet do zbierania marchwi się nie będziesz nadawać. Tutaj potrzebują ludzi do zbierania bawełny, ale w tym upale już chyba bym wolał zbierać marchew. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Zauwazyłam po sobie ,ze czym sie dłuzej siedzi tym strach wzrasta aj k wychodzi sie miedzy ludzi to strach automatycznie maleje bo musisz i nie myslisz wtedy o strachu tylko czasami jak cos nagle najdzie.Masz codziennnie zajecia czy np. 3 razy w tygodniu albo dwa bo róznie bywa jak 2 razy w tyygodniu np. poniedziałek i piatek to nie warto płacić za stancje , czasem tak sa zajecia tez ułozone na dziennych studiach i wtedy większosc ludzi dojezdza.Powodzenia.

 

-- 19 wrz 2011, 18:44 --

 

Sabaidee, \

Ja właśnie weszłam a ty spac idziesz :twisted: , miłych snow hihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, płace za swoją głupotę bo zamiast użyć kombinerek użyłam zębów.,kawałek dwójki u góry mi się odłamał,pół biedy,że to plomba i nie widać za bardzo,ale mam słabe zęby,od dawna się ruszają,a teraz ten się rusza i boli.Będę dziewczyną bez zęba na przedzie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, wiedziałam ,że to nastąpi prędzej czy później jak zaczęły mi się co niektóre chwiać :(

Na wkręty mnie nie stać,ale coś będzie trzeba.

 

Moja wina bo tak różnie jem.eeeyych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×