Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk, wszystko co mnie trzyma£o na powierzchni...teraz tylko bieszczady, i niech mnie opierdola niedzwiedzie przed zimna. S£ucha£am lukrecji i mnie scie£o a piedra czeka...ofra tez £adnie zawodzi£a w swiatyni

czarna roza, maryniu kochana,nic, generalnie naj£atwiej zranic najblizszych...jestem odpadem ewolucyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz serce i to bardzo wielkie i dobre. :) uwierz

 

-- 17 wrz 2011, 02:42 --

 

Jak żyć... Dobre pytanie. Gdybym znała na nie odpowiedź wierz mi że podzieliła bym się z Tobą

 

-- 17 wrz 2011, 02:50 --

 

Muszę zmienić opatrunki. Masakra niech to już się skończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Darki. Wychodzi na to, że tego wieczoru ja zaczynam. Właściwie weszłamtylko po to, żeby się pożegnać i uznałam, że to odpowiednie miejsce. Nie, nie zamierzam się zabić, jeżeli o tym pomyśleliście. Pewnie będę jeszcze odwiedzać forum, przeglądać tematy, ale nie będę się udzielać. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fozum zrobiło na mnie wrażenie już za pierwszym razem kiedy tu weszłam. Byłam pewna, że w jakiś sposób mi to pomoże, że nie zostanę tu zignorowana, bo w realnym życiu jest przeciwnie. Tak też myślałam przez dłuższy czas pobytu tutaj. Próbowałam się "zadomowić", ale nie wyszło, i tak byłam ignorowana, lecz nie zawsze. Nie jest mi żal, ale kilka obób stad na pewno zapamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka ,

Oj postrzelał bym soobie z wami , nie ma sprawiedliwości na tym swiecie :great:

wiola173, a nie lepiej jej zrobić cesarkę w miarę szybko, moja koleżanke tak męczyli w czerwcu, dziewczyna sie wycierpiała a i tak cesarką sie skonczylo , mogli szybcirj zrobic i byłby spokój , ale Polska niestety, dominika92, idź do lekarza wpo niedziałek jak Ci nie przejdzie koniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×