Skocz do zawartości
Nerwica.com

nienawidzę mężczyzn


rdzaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę mężczyzn bo widzą w kobiecie tylko obiekt seksualny.Skłonni są do wszystkiego byle,żeby mieć kobietę,posiąść .

Tak, to prawda. (mówię o sobie)

 

Tylko nie mam kasy, tak to bym poderwal cos lub poszedl do burdelu, tak to same paszczury :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, a to,że z chęcią bym napadła jakiegoś faceta,podrapała go do krwi,jakimś narzędziem nawet tępym,żeby mocniej bolało,po całym cielę,okaleczyłabym dotkliwie,pozbawiła "męskości"

 

 

wymiotowałam,chwila ulgi ,a po krótkim czasie znów bym to zrobiła.

 

-- 17 wrz 2011, 18:14 --

 

obudziła się we mnie straszna złość jak to napisałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ale dziewczyny tez postrzegaja facetow jako obiekt seksualny (tych ladnych i umiesnionych) wiec w czym problem? Fakt, ze nie maja tyle testosterony, wiec jest to mniej nasilone, ale poped plciowy to normalna sprawa bejbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, a to,że z chęcią bym napadła jakiegoś faceta,podrapała go do krwi,jakimś narzędziem nawet tępym,żeby mocniej bolało,po całym cielę,okaleczyłabym dotkliwie,pozbawiła "męskości"

:shock::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowana większość mężczyzn nie chce bzykać każdego obiektu z cyckami...

 

 

tu się nie zgodzę. Moje zdanie jest zupełnie inne. Prawie każdy młody, zdrowy facet o tym myśli tylko nie chce się do tego przyznać.

Wiadomo z wiekiem to przechodzi ale nie wierze w coś takiego, że np. 20 latek gania za dziewczyną, jest na każde jej zawołanie i nie myśli o "bzyknięciu" jej. Smutne ale prawdziwe. Sam chciałbym aby tak nie było ale natura tak działa i nie mamy na to wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOfear, może ja znam dziwnych, młodych facetów, ale ci, których znam chcą uprawiać seks z atrakcyjnymi dla siebie kobietami, a nie z pierwszym, co się nawinie - młoda, stara, gruba, chuda, zadbana czy mniej lub bardziej śmierdząca.

 

Ale jak Ty znasz takich, którym wszystko jedno, czy liceum czy muzeum... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima ja w to wątpię, wiesz czemu? Bo nawet nie mielibyśmy szansy się zbliżyć. Mam duże opory przed kobietami, szczególnie fizyczne ;-). Poza tym co ja Ci zrobiłem?

 

To jest kolejny temat wojna.

Ja w rewanżu mogę napisać, że każda dziewczyna to zimna s*ka, która tylko chce zabić sobie czas moją osobą. Wszystkie do tej pory mnie tak w******, bojąc się powiedzieć w twarz, że nic z tego nie będzie, kiedy to ja traciłem miesiące swojego życia na myślenie o niej. Mimo tego, i moich zaburzonych myśli, nie utwierdzam się w przekonaniu, że wszystkie dziewczyny są takie. Skrzywdziłbym je.

 

I tak w ogóle to ja raczej nie myślę o seksie gdy patrzę na ładną dziewczynę, bo

- jestem cały zestresowany, że ktoś taki pojawił się w moim otoczeniu

- wiem, że i tak to nie moja liga

- przypuszczam, że jej się nie podobam

 

takie mam najczęściej myśli ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspiony, było lepiej,najlepszymi moimi przyjaciółmi byli mężczyźni,wtedy chłopacy jeszcze.Wręcz przeciwnie kiedyś nie lubiłam dziewczyn bo widziałam,że są tylko zazdrosne i zawistne.Zmieniło się w ciągu tego tygodnia.Minie jak popracuję trochę na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima rozumiem, że masz jakiś problem, który z czegoś wynika. Jednakże, Twoje myśli mogę uogólnić jeszcze wyżej o jeden poziom.

Zabierzmy wszystkich ludzi. Ludzie niszczą przyrodę. Ludzie są mordercami wszystkiego co żywe i nie tylko.

Takie jest Twoje myślenie.

Czy w tym przypadku wszyscy powinni iść do piachu? Nie, bo nie można wielu rzeczy generalizować. Ty to robisz i to Twój OLBRZYMI błąd za który już zapłaciłaś, lub jeszcze zapłacisz jeżeli nie zmienisz swojego postrzegania.

 

 

Ten temat w mojej opinii powinien zostać usunięty, bo jest obrzydliwy sam w sobie. Zresztą słowo "nienawidzę" oddaje treść tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, jesteś kobietą i się sprzeczasz :twisted:

wiem ,że gdy mężczyzna ogląda się za kobietą na ulicy myśli o seksie-przeczytałam to gdzieś,

Albo myśli sobie "O kurczę! Ta dziewczyna ma twarz umazaną bitą śmietaną!", albo inne tam takie... :mrgreen:

 

nie za każdą się przecież ogląda

No i nie z każdą ma ochotę na seks.

 

Jestem kobietą i biseksualistką.

Widząc dziewczynę, która mi się podoba myślę często o seksie z nią, analogicznie w przypadku mężczyzn. Jestem też wybredna, dlatego rzadko widzę takie kobiety i takich mężczyzn, co nie zmienia faktu, że tak jest.

Uważam że to zupełnie normalne.

 

A poza tym miałam w życiu trochę związków, romansów i różnych skomplikowanych relacji zarówno z mężczyznami jak i z kobietami. Draństwo nie jest przypisane jednej płci i tyle.

 

@Uśpiony

Jesteś blisko z tym rasizmem - seksizm.

U Laimii to dość gwałtownie wybuchło, duża szansa, że równie szybko jej przejdzie, ale na razie podaruj sobie tłumaczenie, bo równie dobrze możesz tłumaczyć kolesiowi z Ku-Klux-Klanu, że murzyni też ludzie i zasługują na szacunek. ;-)

Nidyrydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, ja wiem, że Ty wiesz (poznałam Cię jak miałaś na liczniku 2 posty ;-) ), ale może inni czytelnicy nie wiedzą i zdziwiłaby ich reszta części postu, dlatego w kółko to powtarzam. :)

 

Nie wiem, gdzie usłyszałaś to o hormonach i popędzie seksualnym, ale to absolutna bzdura. Orientacja seksualna jest wprawdzie determinowana przez hormony, ale działające na płód w łonie matki. Biseksualiści nie mają również mniejszego libido (na które z kolei składa się cały bardzo długi szereg czynników, ale NIE orientacja).

Na życzenie na pw podam Ci nazwisko doktor, która mnie tego nauczyła, ew. postaram się odgrzebać e-mail. :)

 

-- 17 wrz 2011, 23:27 --

 

PS.

I owszem - kobieta może być seksistką tak jak czarny może być rasistą.

 

-- 18 wrz 2011, 00:29 --

 

Laima, ja wiem, że Ty wiesz (poznałam Cię jak miałaś na liczniku 2 posty ;-) ), ale może inni czytelnicy nie wiedzą i zdziwiłaby ich reszta części postu, dlatego w kółko to powtarzam. :)

 

Nie wiem, gdzie usłyszałaś to o popędzie seksualnym, ale to absolutna bzdura. Biseksualiści nie mają również mniejszego libido (na które z kolei składa się cały bardzo długi szereg czynników, ale NIE orientacja).

Na życzenie na pw podam Ci nazwisko doktor, która mnie tego nauczyła, ew. postaram się odgrzebać e-mail. :)

 

-- 17 wrz 2011, 23:27 --

 

PS.

I owszem - kobieta może być seksistką tak jak czarny może być rasistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest coś z faktem.. stwierdzeniem "nienawidzę mężczyzn" (...) jeszcze nigdy nie słyszałem żeby jakiś facet powiedział "nienawidzę kobiet!". chyba my-mężczyźni robimy Wam-kobietom więcej złych rzeczy niż odwrotnie. nie ma równowagi interseksualnej. kobiety mniej gwałcą, zabijają i to nie tylko kwestia warunków. agresja to nasza spuścizna ewolucyjna. mężczyźni potrafią być paskudni. kobiety też. proponuję zamienić słowo "nienawidzę" na "boję się" w temacie i kontynuować dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian jeżeli ja nie miałbym tłumaczyć to dlaczego Ty możesz to robić? ;)

 

-- 18 wrz 2011, o 07:55 --

 

Bijecie czystą agresją do mężczyzn, a czy same jesteście takie święte? Czy zawsze macie czyste myśli? Oczywiście, że nie. Jeżeli chcesz rzucić kamieniem we mnie to rzuć także w siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo NIENAWIŚĆ jest bardzo mocne,dosadne i ani względem kobiet ni mężczyzn nie powinno być używane.To słowo w tym wątku wynikło z przeżyć osobistych..i raczej nikt nikogo tu nie chciał urazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×