Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, polecę naszą małą tradycją: "Absinthe is the aphrodisiac of the self. The green fairy who lives in the absinthe wants your soul. But you are safe with me."

 

-- 16 wrz 2011, 01:39 --

 

Laima, co to za hucpa z tą zmianą nicka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Młoda od wczoraj w szpitalu. Nic się nie rusza , jutro ma dostać oksytocynę, a przed chwilką napisała mi smsa ,że sie jednak na cesarkę namyśliła , bo słyszy jak się któraś na porodówce drze. :roll:

Pewnie Cię przestraszę,ale cóż.To niebezpieczne,powinni wywołać bóle.Moja siostrzenica urodziła się po czasie i była już martwa,ale na szczęście odratowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj dobranoc:*

 

Neu(e)rotyk oglądałeś może film "Deceiver" z Timem Rothem i zielonym napojem w roli głównej??? :P

 

A ja...

Ja nie oglądam. Ja praktykuję...

 

BTW: Mino, Ty nie musisz pachnieć. Wystarcza mi Twój intelekt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Cię przestraszę,ale cóż.To niebezpieczne,powinni wywołać bóle.Moja siostrzenica urodziła się po czasie i była już martwa,ale na szczęście odratowali.

 

Ja wiem kochana. Żarty żartami, ale w moim przypadku wody płodowe już przypominały absynt. Tak długo mnie przetrzymali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, co to za hucpa z tą zmianą nicka???

Nie chcę,żeby mnie kojarzono z tamtym (którego nie znoszę jak i swojego imienia,nazwiska z resztą też) przynajmniej ci nowi co przyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×