Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Te kilka słów, ten stylizowany bełkot, który wysłałem na konkurs pod tytułem "Opisz krótko swoje sportowe ambicje". ;)

Można wygrać książkę. :)

 

Endżoj!

 

Podobnież po jajkach idzie w muły, a ja bez solidnej porcyjki ze szczypiorem i na boczku wszamanej z rańca nie ustoję, po prostu nie ustoję na nogach ogarniętych bez owej zacnej i pożywnej strawy jakimś przedziwnym drżeniem niemocy.

Gdy zobaczyłem książkę, na której jest on, ten Arnold, pomyślałem o nich, o swoich sportowych ambicjach, i że może puszczę z mięśni tej pary, co to ją mam z nich, z tych jajek.

I coś mi przemkło przez głowę, jakaś myśl ulotna, że mógłbym być ciacho, Mister Univers, i że wskoczę na taki lewel, taką masę i taką rzeźbę, że już nic poprawiać nie będę musiał, bo i ciało moje w swej idealnej formie, kształcie i powabie nie będzie posiadało ni pojedynczego włókna mięśniowego wartego poprawy, i nie będę już pragnął niczego, co jakichkolwiek pragnień jest warte. No, może prócz tego, że foczki będą chciały mi dać.

No to chciałem od Was tą książkę, na której jest on, ten Arnold, bo ona, ta książka pomoże mi w nim, w tym sportowym sukcesie, i jeszcze w zdobywaniu ich, tych foczek.

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×