Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Głos_w_głowie,

nawet w tym swiecie jestes dla siebie sobą.... i jak cie ktos zrani to cie boli bez względu na to w jakim swiecie jestes....

uczucia wszędzie mamy takie same... :(

Rozumiem i się z Tobą zgadzam, ale mi chodziło o to, że jeśli zarazwracam nie jest w stanie powiedzieć o czymś komuś w realnym świecie, bo się boi i nie ufa nikomu, to może łatwiej mu będzie podzielić się swoją bolączką ludziom obcym anonimowo i w ten sposób spróbować zaufać komuś kogo nie widzi i nie zna, z tą świadomością, że nikt stąd również go nie widzi i nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie kochanie, nikt, sama siebie chyba, cos mi sie znowu kotłuje we łbie, a miałam isc spac, myslałam ze przydreptałas zeby mi dac po nosie bo to dzienne wrony a ja nie zauwazyłam, ale ty kochana jestes :)

 

Głos_w_głowie, tu wszyscy są dla siebie dobrzy i sie nie ranią i pomagają ale w innych wirtualnych swiatach moze byc gozrej, samo to ze cie nie widac i ty nie widzisz nie znaczy ze kop mniej zaboli...To tylko tyle, bo własciwie mówimy o tym samym, ja tylko uczulam.....ale ja mam f22 ;) i uciekam juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie kochanie, nikt, sama siebie chyba, cos mi sie znowu kotłuje we łbie, a miałam isc spac, myslałam ze przydreptałas zeby mi dac po nosie bo to dzienne wrony a ja nie zauwazyłam, ale ty kochana jestes :)

Zawsze czytam, to co piszesz.

Myślalam, że czujesz żal do kogoś...bo to da się odczytać z Twoich postów kochana.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, a dziekuje, dziekuje...moja tej juz stoi w wielkim kubasie, swiezutko zaparzona. I po papierosku juz jestem, wiec pelnia zadowolenia:)

samara:* spalem jak kamien, niemowle doslownie. Ale tez bylem zmeczny jak diabli sprzataniem, pakowaniem, rezerwowaniem, drukowaniem, lataniem po miescie. No i ledwo co wstalem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, miałam poprzednią noc zarwaną,długo tak ciągnę z tym różnym spaniem.Mój organizm jest przeciążony i się domaga snu.

Idę na spacer bo się wkurzyłam ,aż się we mnie gotuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ten na zdjęciu to mój Dżekuś.

 

-- 13 wrz 2011, 22:32 --

 

Dobry wieczór Wszystkim użytkownikom, buziaczki! :*

 

lemac, nie odpisałaś mi na mojego posta wczoraj. :-|

 

Witam i przepraszam.Na razie nie mogę Ci nic napisać na swój temat - może niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×