Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto rano...


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę, że tak rano wstaję. Ostatnio wyspany byłem ok. 3. Teraz się budzę średnio ok. 2, ale śpię/leżę do 6-7.

Im człowiek starszy tym mniej snu potrzebuje. Mi starczy 5-6h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli ja nie mam problemów z zasypianiem, a mogę spać do samego południa, budzę się kilka razy w nocy i wstaje właściwie nie wyspana, to co kurna znaczy? :(

że śpisz nieefektywnie. Zaburzenia psychiczne np depresja powoduje u jednych że śpią b. mało a u innych że śpią dużo ale się nie wysypiają i ciągle są senni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u jednych że śpią b. mało a u innych że śpią dużo ale się nie wysypiają i ciągle są senni.

Wydawało mi się, że wyłącznie bezsenność, nie zaś nieefektywne wysypianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno ma racje depresja jak i nerwice pwodują ogólnie zaburzenia snu ,nie tylko bezsennosc ja w najgorszej fazie depresji albo spałam po 2 godz na dobe albo po 20...moja psycholog śmiała sie ze mnie jak jej powiedziełam pytajac co tak własciwie chce przespac:) ale sama zauwazyłam ze do dzis im wiecej sie stresuje tym wiecej spie i mimo to nie budze sie wypoczeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi , czy mam oznaki starości ? Kiedyś , lat temu parę mogłem spać do godziny 9,dziś budzę się o 6,30 .Mama mi mówi,że robię się już stary Prawda to jest ?

 

Wobec tego ja się nie starzeję tylko młodnieję, bo nadal mogę spać do 12 tej :mrgreen:

Wiola Ty to jak niemowlak w dzień śpisz a w nocy buszujesz :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×