Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ nie chce mi się wychodzić na ten żar. Miałem dwa ciężkie dni i należy mi się chwila wytchnienia. Muszę dziś zaliczyć sunset na Nemrut Dag (Boże, czy ja dam radę tam się wdrapać?) i załatwić bilet na nocy autobus do Van.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kliku tygodni mój umysl robi mi figle, nerwica nie ustepuje na krok choc jem leki mam poczucie odrealnienia i tego ze nie jestem soba, dzisiaj wstalam nacpalam sie mianseryna poszlam do sklepu kupilam lakiery do paznokci pare pierdol kosmetycznych o 16 ide na spacer. Macie tak ze zastanawiacie sie czy jestescie soba ze nie bedziecie potrafili zrobic jakiejs czynnosci :D uczucie odrealnienia i silne nerwy jak cos robie to sie skupic nie moge bociagle sie zastanawiam jak to robie buhehehe jak sobie z tym radzic i strach przed choroba psychiczna ciagle mi sie wydaje ze zwariowalam :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem portfel z paszportem i kasą w inne miejsce niż zwykle. Przeżyłem horror. Oh, my heart!

Każdy by przezył dobrze, że tylko w innym miejscu był . pozdrówka.

 

-- 12 wrz 2011, 18:40 --

 

Niepokój nie otworzyłam komus drzwi poczułam strach , ktos zadzwonił na stacjonarny jak stał pod tymi drzwiami ,żebym otworzyła a ja sie bałam ach.

Nie odebrałam tez telefonu od kolegi i później od kolezanki, ale odebrałam od innej kolezanki za to z Anglii.

Wczoraj tez nie odebrałam telefonow od innego kolegi, czasem sie sama dziwie, ze ludzie jeszcze cały czas do mnie dzwonia i to potrafią bardzo długo się dobijac bo wiedza , ze nie odbieram, zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, spać raczej nie będę. Jest w tej chwili +32, więc śpiwór niepotrzebny. Obrobić to mnie raczej nikt nie obrobi nawet jakbym przysnął. Dworzec żyje i w zasadzie czuję życzliwość. Dzieciaki tylko przyłażą porozmawiać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×