Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznotka, Przyjmuje,tylko popraw się trochę i pisz co czujesz a nie nas oszczędzasz ,a później widzisz co wychodzi.

 

Sabaidee, Ślicznotka, Kawa gotowa

 

-- 12 wrz 2011, 06:25 --

 

Cieszę się,Kasiu,że jesteś cała i zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, tak,a później napisałaś "dziękuje wam"i z stąd to wszystko.

Było minęło.To ja spanikowałam.szkoda mi Wioluś bo się bardzo przejęła.

 

-- 12 wrz 2011, 06:45 --

 

pm_77, również miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ten czas co tu jestem przesz£am przez rozpacz bez dna, ch£odna obojetnosc, wkurwienie jak alpy, spokoj jak bezwietrzne jezioro....hustanie miotanie walke rezynacje smiech ma£e zwyciestwa i wielkie porazki. Pozna£am wspania£ych ludzi ,poczu£am wielkie wsparcie, poczu£am obojetnosc i odrzucenie,zachwyt jak rumieniec i zwatpienie jak piasek w oku.... Dzis.....jestem zmeczona soba, rozczarowana, rozgoryczona i s£aba, przechodze w jesienny stan przewlek£y i mysle ze czas na krok w ty£. Nie wiem czy w tym wytrwam....bo to nie pierwsza proba. Pojde na odwyk,ws£ucham sie w siebie,bo czuje ze zbyt mocno rania mnie drobiazgi, nie daje juz rady tego dzwigac i nie sadze zebym kogos tym mocno przeje£a. Ca£a noc nie spa£am i taki wniosek urodzi£am. Albo juz nie wiem co robic, ale nie moge tak juz bo to bol przewlek£y. Poprobuje znow werterowskiej spojnosci z soba. Dla jasnosci/choc nie sadze /Nie jest to pozegnalny list samobojcy. Kocham was wszystkich,a niektorych za bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×