Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda jest beznadziejna, zimno, szaro, lepiej zostać w domu i jakiś film obejrzeć.

U mnie jest ładnie, niebieskie niebo, zero chmur , ciepło , ale nie goraco , po prostu idealnie jesli idzie o pogode, lepiej isc na spacer , do południa juz byłam z kolezanka a teraz pójde sama sobie hihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

A wróciłam ze spacerku wieczornego własnie, teraz pisze z kolega na Gg chce mnie naciagnąć na wino i spotkanie a ja nie mam klimatu za bardzo wię powiedziałam ,ze nie ide a do południa spacerek z kolezanka. Jak pisałam wyzej ładnie ciepło, samopoczucie tak sobie. Obudziłam sie o 10 rano zlana potem i z jakoś tak dziwnie się czułam a później mnie przeszło na szczęście.

 

-- 10 wrz 2011, 21:43 --

 

Federer Djokoviciem 5 seta grają jest 3do2 dla Feda, ale bez przełamnia jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Baśko...a nie możesz pójść teraz na dyżur np. do szpitala, ktoś tam na pewno będzie, jakiś lekarz bo nie wiem jak z pogotowiem u was, też powinno być otwarte. U nas jest.Po co masz się męczyć do rana.

 

-- 11 wrz 2011, 10:00 --

 

Amon_Rah, Basia astmę podejrzewa u siebie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, uwazam, ze STANOWCZO musisz sie tam wybrac. Bo to faktycznie nie wyglada za ciekawie...

A syropek to za przeproszeniem mozna sobie w dupe wsadzic, bo i tak nie pomoze. Zmobilizuj sie.

Slicznotka, wiec na Twoja prosbe j*b mlotkiem w glowe! Pogadamy potem, jak brat pojdzie do pracy, wyslucham cierpliwie, bo sluchaczem jestem doskonalym, i sprobuje jakos Cie postawic na nogi. Takze czekaj na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×