Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

 

Widać, że słabo znasz Szczecin :) Szczecin jest piękny, jeśli ktoś oczywiście chce widzieć jego piękno. Nie szuka się w Centrum bo rzeczywiście znajdzie się tylko to o czym napisała Magdaa i same galerie handlowe oraz jadłodajnie i stacje paliw. Osobiście znam miejsca gdzie dla takich "nerwosoli" jak ja to istne oazy spokoju i raj :)

 

Mieszkam tu od paru ładnych lat a przebywam codziennie jeszcze dłużej. Znam to miasto jak własną kieszeń. Jest brzydko, szaro i nudno- nie ma nic ciekawego. Jedyne gdzie można wyjść w niedzielę to na zakupy albo coś zjeść, bo knajpy z żarciem i kawiarnie mamy akurat udane. Jeśli chodzi o naturę w mieście, tj jeziora, parki itd itp- totalna gleba i porażka. Nie ma gdzie wyjść na rower, na piknik, a w lato poopalać się... haha jasne :lol::-| Natomiast oaz spokoju to ja tutaj nie uraczyłam, nawet na przedmieściach, choć byłam już wszędzie... Ale napisz gdzie to jest, może akurat jakimś cudem nie znam tego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

na spotkaniu forum o nieśmiałości poznałem taką Ewę, która tu czasem spotykała się w Szczecinie, ale przeniosła się do Poznania - ona poleciła mi to forum :)

Fajnie by było się spotkać - ja osobiście wolałbym w przynajmniej 3 osoby, ale we 2 też chyba dałoby radę :)

Jak jest jakieś spotkanie, to piszcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

też jestem ze Szczecina,

mieszkam tu od 7 lat i jak mam doła to wydaje mi się,ze Szczecin jest nudny, brudny i nie ma w nim nic ciekawego.

 

Ale w każdy inny dzień stwierdzam,ze dla chcącego nic trudnego. Moze zachwycić nawet to brudne Gbłębokie, czy zwyczajny park. Poza tym -zawsze mogło być gorzej- ja pochodzę z małej mieściny, którą powierzchniowo mozna porównać do Parku Kasprowicza;) więc zobaczcie, jak fajny jest Szczecin:)))

 

Znalazłam się na foirum przez przypadek- mam bardzo niskie poczucie własnej wartości i chcę to zmienić. Pracuję nad sobą,ale to jeszcze nie to o czym marzę.

No a poza tym,to też z chęcią poznam nowych ludzi;-0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, może zorganizujemy jakieś spotkanie? :) Mi by pasowało nawet dzisiaj, np. 18-tej. Jeśli to za szybko, to napiszcie jak wam pasuje.

 

Julek

 

-- 11 maja 2011, 13:23 --

 

Dzisiaj o 18 spotykam się z Nomadem. Jak ktoś chce sie dołączyć, to pisać na gg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć... pierwszy raz byłam u 'psychola' 2 lata temu. Jestem po terapii u Kacperczyka na Żołnierskiej, ale szału po niej nie ma, w sensie jakichś mega zmian choć na cud nie liczyłam.

 

Mieszkam od kilku lat w Szczecinie i szukam sposobu na wyrażenie tego co mam w głowie, bo nie potrafię rozmawiać z bliskimi ludźmi którzy mnie otoczają i o mnie się troszczą. Ewentualne spotkanie? Może nie stchórze, więc będę śledzić wątek.

 

Jeśli ktoś chce pogadać o lękach, nerwicy itp. to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo chętnie spotkam się z dobrym i wrażliwym człowiekiem w realu.Sama taka jestem i mimo przeżytych 29 lat nie znalazłam jeszcze bratniej duszy.Marzy mi się prawdziwa, bezinteresowna i dozgonna przyjaźń.Jeśli ktoś z was również czuje podobnie ja, niech przemówi:-).

Podaję maila celem dalszego komunikowania się: sortownia@op.pl

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za spotkaniem w większym gronie. Obecnie moja sytuacja odrobinę poprawiła się, ale z podobnymi przypadłościami jak moje lepiej nie zrywać kontaktów z ludźmi z tego powodu. Jeżeli zaś chodzi o datę spotkania, to poza pierwszym tygodniem września(gdy pracuję nad zaległymi zleceniami) jestem raczej wolny.

 

-- 05 wrz 2011, 14:15 --

 

Myślałem, że Szczecin bardziej się wysili i chociaż ktoś odpisze. Ludzie, chciałbym spotkać się w drugiej połowie września - pisze się ktoś na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×