Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, Nie wiem właśnie, może do babci pójdę wieczorem, na kawę. Mój G. tam będzie nocował najprawdopodobnie bo wymieniał u babci okna w całym domu i jeszcze nie skończył, jutro niedziela więc z rana pewnie będzie w środku, z ukrycia obrabiał te okna. I nie ma czasu, żeby do mnie podjechać, więc ja się tam może wybiorę, zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia szacun dla takich planów,ja czuje się tak że chyba zostawię wszystko..odpoczne..przez jeden dzień świat nie zawali się bezemnie:) jestem perfekcjonistą to mnie czasem dobija,czas wrzucić na luz..zanim się rozpadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, Też perfekcjonizm?

Ło matko! :hide: Wiem ile to kosztuje emocji z powodu perfekcjonizmu........a potem złego samopoczucia gdy wydaje się, że nie do końca jesteśmy zadowoleni z tego, co zrobiliśmy.

Ciągle wałkuję temat na terapii. Terapeutka mi powiedziała" No...ciężko Pani Moniko być perfekcyjnym"

I do tego mam chęć kontroli wszystkiego w pracy. Wszystko ma być idealnie, staram się, ale czasem przesadzam.

Dla mnie liczy się bezpieczeństwo dzieci, zadowolenie dzieci i ich rodziców, nauczycieli i pracowników, przy czym każdy ma znać swoje obowiązki, każdy może się do mnie zwracać ze swoimi problemami, ale bez przesady.

Czasem, jak mnie doceniają.....czuję się dobrze. Ale wiem, że problemy zawsze będą. Szukam złotego środka.

I tu mam konflikt bo uchodzę za bardzo dobrego dyrka w środowisku, u przełożonych, ale np. ciągle nie jestem zadowolona z papierkowej roboty, ciągle mam zaległości, takie mam poczucie.

Czy ja zaznam kiedyś wewnętrzny spokój z tego powodu?

 

Wrzuć na luz, chociaż wiem jakie to trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Monia, to może też powalczysz z sobą i wrzucisz na luz? :D

Nie umiem Kasiu.Boję się, że mnie ocenią źle-kuratorium i przełożeni. Bo wiadomo...pracę też trzeba umieć udokumentować. Dobre relacje z wszystkimi to nie wszystko. W tym roku mam ocenę pracy i wizytę kuratorium i przełożonego.

No przecież nie zrobię im kawy i nie zacznę opowiadać kawałów, nie? :mrgreen:

Tak Monis męcze siebie i otoczenie też nad tym pracuje,jakoś mizerne efekty..jak widać,.

No, ale robisz coś w tym kierunku przecież:*

Monika1974, perfekcjonizm to ciężki kawałek chleba.Ciągle za mało, za słabo, coś mogłoby być zrobione lepiej...ja w takich momentach zadaję sobie pytanie do czego mnie to doprowadzi?Najczęściej jest to tylko gorsze samopoczucie i pomstowanie na samą siebie, ganienie siebie za "lenistwo", co wywołuje jedynie rozdrażnienie.Ale tak między Bogiem a prawdą, to kiedy już się zabiorę za obowiązki, to żadne argumenty do mnie nie trafiają.Mimo apeli i próśb siedzę nad tym po kilkanaście godzin aż zrobię wszystko od początku do końca.Konsekwencją tego są niestety zarwane noce, zmęczenie i kłopoty ze zdrowiem.A to wcale nie jest dobre.Też tak masz?

Dokładnie, wypisz, wymaluj, mam tak samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa.

Prawie I piętro posprzątane, umyte podłogi, łazienka, 3 pokoje, schody na dół,schody na poddasze, ale kurze tylko w jednym pokoju powycierałam.

Zjadłam pyszne placki ziemniaczane, ziemniaki starte, a nie przeciśnięte przez sokowirówkę ;)

Piję kawę.

Zaraz wracam do dalszych obowiązków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, To bardzo dużo Rafcio zrobiłeś.

Masz rację....przerwa, ileż można :D

 

Ja jeszcze posprzątałam yorczkom ich różowe legowisko.

Wytrzepałam, odkurzyłam, wyścieliłam nowym jasnofioletowym kocykiem.

3 pieski pojechały 2 godziny temu z moją siostrą i siostrzeńcem na ich działkę.

Pewnie przyjadą przeszczęśliwe. Lubią się smykać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×