Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

herbata ma więcej teiny niż kawa kofeiny( a to mniej więcej to samo) ale herbaty dużo mniej się sypie. Najgorzej to jest dodawać cytryny do herbaty bo wtedy uwalniają się glin(alumininium) który jest szkodliwy dla organizmu. Ale i tak pijam z cytryną bo lepiej smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ech...gdyby człowiek uważał na wszystko, co szkodzi, to by musiał siedzieć w hermetycznej klatce...jak to mówią...na coś trzeba paść ;) przepadam za mocną herbatą z cytryną ;) dobrze rozgrzewa ;)

Ja bez cytryny.

Papieros z dobrego tytoniu bez filtra zapalę, kawę piję z mlekiem, bo mi taka smakuje, a panom, co chcą seksu bez gumki, grzecznie ale stanowczo pokazuję drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, a masz jakąś ulubioną kawę? Ja piję maxwell house.

Ja na co dzień też, nie wiem, w sumie dlaczego, ale właśnie maxwell mi najbardziej pasuje; ale kumpel kupuje gdzieś doskonałą arabicę w ziarnach, mieli i parzy po turecku (gotuje w tygielku) - wychodzi fantastycznie. Właśnie jadę do niego przez całe miasto na tę kawę i kilka cygaretek. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, spróbuj koniecznie. W niektórych dobrych kawiarniach albo arabskich czy tureckich restauracjach też Ci taką zrobią, ale po mojemu to nie ma jak osobiście wypieszczona przez kogoś, kto serce wkłada w cały rytuał.

Zupełnie się to nie umywa do "wsyp dwie łyżeczki, zalej wodą, wymieszaj"... :)

 

Ja na tej samej zasadzie parzę bomba zieloną herbatę - ja ją kocham, ona to czuje i się rewanżuje smakiem. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewap99, dobrze tylko zmęczona po terapii,poza tym od 3 rano na nogach,pół dnia w drodze,w sumie nie ma się czemu dziwić.

Obejrzę jeszcze "Fakty" się położę,może godz dwie prześpię.Chcę jeszcze doczekać darków :mrgreen:

 

pm_77, Przemuś witaj

 

 

też nic nie wiem o żołądkach dla mnie są obrzydliwe,feee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, witaj Kasiu

faktycznie od 3 na nogach, to ja już bym padł ;)

byłem dziś na basenie, nałykałem się znowu wody ale było fajnie :yeah:

może kiedyś nauczę się tego pływania :D

 

witaj tahela

u mnie lęki jutro będą, szykuje się impreza w pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Przemuś jak impreza to moze nie będzie tak źle , pozytywnie Cię nakreci i załapiesz wręcz przeciwnie powera i bedziesz latał jak perszing hihi.

 

-- 08 wrz 2011, 18:04 --

 

kasiątko,

No jak od 3 na nogach to moze sie przemecz do północy i przynajmniej normalnie prześpisz noc w końcu Kasia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×