Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Dawalo to o sobie znac tak delikatnie juz wczesniej ok miesiac brania 300, glownie bol w dole plecow, mialem ciagle uczucie ze zle siedze albo krzywo stoje i mnie boli, ciagle sie poprawialem a nie przechodzilo.
nawet zaczalem wieczorami cwiczyc.

Może ból pleców jest związany z tym, że nagle zacząłeś ćwiczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc już jakiś czas biorę 300mg. Biorę na noc. Pozapsychicznych skutków ubocznych brak, apetyt, sen w normie - a nawet lepszy sen i efektywniejszy. Jednak mam tylko czasem przebłyski odpowiedniego samopoczucia, wtedy gdy coś mam do zrobienia to po prostu robię, przyjemność ze słuchania muzyki czasem się pojawia - odczucia podobne do tego jak się czułem kilka lat temu, gdy miałem się dobrze, jednak jeszcze daleko do nich.

 

Jakie zatem efekty ma przynieść kuracja Wellbutrinem i co ma być już po niej? Czy po prostu nic się nie stanie pozytywnego i znów trzeba będzie wracać do leków? Oczywiście jestem świadomy tego, że terapia samymi lekami to nie terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palę i paliłam, a wellbutrin też brałam i po nim kopciłam 2 razy więcej

nic dziwnego bo jak to w przypadkach antagonistow nikotykowych nie jest to tak ze nie chce sie palic lecz poprostu nikotyna przestaje dzialac a my palacze palimy wtedy 2x wiecej aby organizm choc troche przechwycil nikotyne.Dlatego bez motywacji i silnej woli rzucanie palenia przy pomocy antagonistow nikotynowych jest bez sensu.

 

 

Wszedzie piszecie o zamulaniu po bupropionie.Przeciez to ma napedzac (pochodna amfetaminy), w 100% blokuje wychwyt zwrotny dopaminy i jakis tam nra, wiec jak tu ma nie dzialac.Moze zle trafiliscie i macie jej za duzo wiec powinniscie zdecydowanie sie przerzucic na ssri lub snri.Jestem po kuracji ssri+ inne gowna zamulacze i aktywizatory, po pewnym czasie znow dopadla niechcec do niczego i do wstania z lozka ale lękow juz nie mam takich jak wczesnie, potrzebuje dobrego aktywizatora.Wczesniej bralem fluanxol i dobrze napedzal ale zastanawiam sie nad jakims inhibitorem.Po SSRI jestem znieczulony na jakiekolwiek uczucia.Dopamina ponoc w tym pomaga hmm.

 

nie zauwazyliscie po wellbutrinie poprawy nastroju? :roll:

Piliscie podczas kuracji alkohol?

 

-- 01 wrz 2011, 12:23 --

 

sorry ale juz edytowac nie moge.

 

Wella naprawde wycofano z produkcji?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zapytaniem do doza o wella

 

"Przykro nam, ale nie potrafimy określić, kiedy wskazane przez Pana

preparaty będą dostępne, wystąpiły braki w hurtowni, są to preparaty

deficytowe, zapotrzebowanie zostało wypisane, ale dostawy nie są jeszcze

rozpisane."

 

czyli straty maja ale chyba nie zaprzestano na szczescie produkcji ale lepiej prosic lekarza o pare paczek w przod dla spokoju ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdziwiła mnie cena 120zł za 300, a tutaj ponoć braki produkcyjne. Ostatnio miałem sen, w którym to gdzieś czytałem lub słuchałem o tym, że Welbutrin jest robiony z użyciem rakotwórczych substancji, czy innego azbestu i nie będzie dostępny. Ale to sen był.

 

jest duza roznica w napedzaniu miedzy 150mg a 300mg?

Przy 150 działało u mnie placebo, przy 300 już coś odczuwam, szkoda że nie mam skutków ubocznych, chociaż suchości w ustach, które by wzmacniały dodatkowo placebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@apolakipsa - prawdopodobnie wszystkie substancje będące inhibitorami zwrotnymi będą współpracować z kawą, która wzmaga produkcję neuroprzekaźników.

 

Co do dostępności Wellbutrinu, to fakt, w niektórych hurtowniach nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, w niektórych hurtowniach jest wciąż dostępny od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ze raczej juz tego specyfiku nie dostaniemu nigdzie tylko tak gdzie zostal zapas z ostatniego dowozu.

 

Moze firma produkujaca wella wkoncu ruszy ze sprzedaza. niewiiadomo.A ze to nie rozumiesz to niewiem moze "podpity" byle ale ja nierozumiem czemu to niby znajome slowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość why so serious

maniek123321, piszesz niezrozumiale, niedbale, w ogóle nie używasz znaków diakrytycznych, nie stosujesz interpunkcji, popełniasz literówki i jeszcze potem się dziwisz, że ktoś nie potrafi rozszyfrować tego wszystkiego. Jeśli za jakiś czas przeczytasz swoje stare wpisy to pewnie sam będziesz się głowił, "co też autor miał na myśli". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×