Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznotka, no własnie ja dostałam poetrę ale jej wcale nie brałam...a mi zamienila jakby mi nie pomagała...sama nie wiem...na urojenia dostałam.... i jeszcze tam napisali ze przy dpresji nie podawac bo moze nasilic....no toz ja mam od pól roku depresje... :(

i mi absolutnie zakazał pic.... a ty to sie przyznajesz tym wszytskim lekarzom ze pijesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, no tak...to ja więcej pilam....wlasciwie non stop o czerwca.... :( no i focha mi juz walnęla i na odwyk chciała wysłac i bredziła o piciu ryzykownym....eh....i co to czlowiekowi z tego zycia zostanie...nic mi sie nie cgce...nic nie dcieszy....a napic sie nie mozna... :( ide...dobranoc kochana, trzrymaj sie cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarazwracam, takie mysli stanowia wystroj wnetrza, bardzo sie juz z nimi zzy£am. Dzis wepchne£am karte do aparatu na lewa strone i nie mog£am jej wyd£ubac bo sie zaklinowa£a, dopiero càzkami...a taka prosta czynnosc :) ale kto by sie tym przejmowa£ :) dzien poki co do ogarniecia. Tylko ta pani od chemii mog£aby juz przyjsc,ooo przysz£a, szkoda ze szkolny wlan zablokowany,chytrusy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylecialam cala i zdrowa z Krety. Zmeczona jak diabli, opalona i szczesliwa jak nigdy ze juz w domu..... jak sie ogarne napisze co i jak.......

Wąwóz Samaria zaliczony? Tron króla Minosa w Konossos jeszcze stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały dzień nad moim blokiem przelatują wojskowe helikoptery... za każdym razem mam wrażenie że któryś zaraz spadnie albo że wybuchnie wojna :roll:

 

Lejdzia nasi "rendżersi" ćwiczą zaj.oba :?:

 

nie wiem co ćwiczą... może moją cierpliwość?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×