Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,jestem Marta,mam super koleżankę,ma na imię BORDERLINE


Kabzelek1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nazywam się Marta i mam Boderline Zapraszam do rozmowy straszliwie nudzi mi się jak jestem sama jak ktoś ma podobne odczucia to możemy pogadać hi hi

-- 05 wrz 2011, 22:58 --

jestem świadoma tego czym jestem i nie chcę się tym załamywać i ubolewać nad sobą przynajmniej dziś :P jutro pewnie będe inna i tylko to mnie przeraża będe czuć inaczej i myśleć inaczej :) po co ja to pisze masakra ale wole to niż pisanie pamiętnika tak sama do siebie .....

-- 05 wrz 2011, 23:00 --

A i do tego mam dyslekcje więc błędy bedą się u mnie w postach pojawiać ....pozdrawiam wszystkich ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i do tego mam dyslekcje więc błędy bedą się u mnie w postach pojawiać ....

Cześć, mam na imię Tina i mam super kolegę - Firefoxa 3, który sam podkreśla mi słówka na czerwono jak gdzieś zrobię błąd, więc mogę pisać zawsze poprawnie i nie męczyć czytelników. Może chciałabyś go poznać? ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj interesuj się sobą kobieto mam klawiature 3 raz w ręku a jest XXI wiek dziwi cię to? bo mnie nie więc te twoje wtawki o firefox 3 zachowaj dla siebie ucze się obsługi komputera tak się składa ze wcześniej wolałam czytać książki.

 

-- 06 wrz 2011, 11:45 --

 

A i do tego mam dyslekcje więc błędy bedą się u mnie w postach pojawiać ....

Cześć, mam na imię Tina i mam super kolegę - Firefoxa 3, który sam podkreśla mi słówka na czerwono jak gdzieś zrobię błąd, więc mogę pisać zawsze poprawnie i nie męczyć czytelników. Może chciałabyś go poznać? ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i do tego mam dyslekcje więc błędy bedą się u mnie w postach pojawiać ....

Cześć, mam na imię Tina i mam super kolegę - Firefoxa 3, który sam podkreśla mi słówka na czerwono jak gdzieś zrobię błąd, więc mogę pisać zawsze poprawnie i nie męczyć czytelników. Może chciałabyś go poznać? ;-)

Pozdrawiam

Polecam Firefoxa 5 z wgranym slownikiem poprawnej polszczyzny. Jest w add-onsach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj interesuj się sobą kobieto mam klawiature 3 raz w ręku a jest XXI wiek dziwi cię to? bo mnie nie więc te twoje wtawki o firefox 3 zachowaj dla siebie ucze się obsługi komputera tak się składa ze wcześniej wolałam czytać książki.

 

-- 06 wrz 2011, 11:45 --

 

A i do tego mam dyslekcje więc błędy bedą się u mnie w postach pojawiać ....

Cześć, mam na imię Tina i mam super kolegę - Firefoxa 3, który sam podkreśla mi słówka na czerwono jak gdzieś zrobię błąd, więc mogę pisać zawsze poprawnie i nie męczyć czytelników. Może chciałabyś go poznać? ;-)

Pozdrawiam

 

 

się tak nie unoś, nikt nie ma ochoty czytać baboli

jest teraz masa słowników ort. online więc trochę głupia wymówka powyżej, zwłaszcza, że ktoś Ci nakreślił już jak się nazywa podkreślarka błędów i gdzie szukać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą podkreślarkę po co tyle szumu !!!!!!!!!!! nie po to się tu zalogowałam ABY wchodzić w takie dyskusje a po to by było milej PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA błędy I MAM NADZIEJE ŻE WIĘCEJ SIĘ TO NIE POWTÓRZY :) ZADOWOLENI

 

-- 06 wrz 2011, 12:59 --

 

POZDRAWIAM :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabzelek1986, weź się opanuj. mowa była żebyś nie pisała capsem, a dalej to robisz.

druga sprawa, nieumiejętność stosowania prawidłowych zasad ortografii to dysgrafia a nie dysleksja.

chyba zresztą sama ją sobie stwierdziłaś. :roll:

 

pozdrawiam

 

ps. Amon_Rah pewnie nie chciałby od Ciebie klapsa... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój i tak mam dziś taki humor że ten d..ek zaczepiał mnie po nocach mam go dość nie chce się tu przekomażać nie łapcie mnie za słówka chcę zrozumienia

 

-- 06 wrz 2011, 13:40 --

 

nie wiem właśnie jak go usunąć niech ktoś to zrobi za mnie żenada z tego wyszła.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×