Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

shadow - mam na myśli przewidywalność, to że forma jest mi znana i dobrze mi sie kojarzy, nie napotykam na zadne problemy (dla takiego dyletanta komputerowego jak ja jest to istotne;)

 

no i w ogóle , jakoś ... przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka...moją przynajmniej tak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phpbb3 to stabilny silnik, ale poleciłbym MyBB. Jest jeszcze lepszy.

Tak, tylko weźcie pod uwagę indeksację Google, pozycje pod określone frazy long-tail i nie tylko.

Zmiana silnika = zmiana linków i oby pełne, udane przeniesienie zawartości.

 

Shad pewnie dobrze wie z czym się wiąże zmiana oprogramowania, a przy tak ogromnej zawartości bazy danych, to spore, odczuwalne wahania w indeksie mogą być.

Dla nas - userów - zmiana będzie kosmetyczna, dla właściciela może się wiązać ze sporymi wahaniami m.in. zarobków z reklam etc.

Ale fakt faktem, że zarówno logo jak i soft przydałoby się zmienić. Najlepiej samemu coś napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam, że w dziale Dyskusje i poddziale Oferty są wymieszane oferty z całej Polski. Sądzę, że bardziej funkcjonalnie byłoby gdyby był podział chociaż na województwa i wtedy łatwiej byłoby coś znaleźć. Wiem, że jest wyszukiwarka ale wydaje mi się że tak byłoby wygodniej bo np. szukam coś na temat pomocy w danym mieście a nie wiem że mogę ją uzyskać w sąsiednim. A przez kilkadziesiąt wątków nawet do takiego info się nie dokopię, poza tym w tytułach często nie ma nazwy miejscowości z której jest oferta, co jeszcze bardziej utrudnia szukanie...Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mm_, tworząc kilka czy kilkanaście wątków o ośrodkach w Rzeszowie nie zauważyłaś, że istnieje wątek [Rzeszów], więc może najpierw przejrzyj dobrze dział, a potem wnoś uwagi. To użytkownicy robią osobne wątki na temat jednego terapeuty w Koziej Wólce, a administracja to potem zbiera do jednego wątku o danym mieście, który zresztą już istnieje, ale przecież tak ciężko go znaleźć, prawda?

Twoje wszystkie wątki posprzątałam do działu ogólnego o ofertach w Rzeszowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×