Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Głos_w_głowie,

Rozumiem.Z chęciami tak czasem jest.Raz są a raz ich nie ma.Niestety nie jestem z Bydgoszczy ale jeśli będziesz kiedyś w Łodzi daj znać,zabiorę Cię na Pietrynę.Tam jest tyle fajnych klubów i ogródków.Upijemy się na pohybel smutkom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóz,cZasem warto cześć zachować dla siebie :mrgreen:

 

UUU dziewczynki , działo sie.

a po tym bogato zastawionym stole to czego można było się spodziewać :mrgreen:

 

-- 01 wrz 2011, 23:34 --

 

wszyscy uciekli,zrobiłam coś nie tak

886931614_zlot012.thumb.JPG.2c2a4042b2bb683a9b163d27947ef668.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala69, dobranoc

 

No dawajcie ta bajkę :mrgreen:

Thaela.... :lol:

 

Za siedmiopa p..nymi rzekami , górami lasami iczym tam jeszcze było królestwo kurestwo, wszyscy sie pierdzieli na potęge a czym ktos więcej i dłuzej tym miał wyzszy status społeczny. Kórestwem rządził wielki k..arz i miał zone... Dobra nie bede dalej boruty robić. Moze kiedys na zlocie opowiem jak tez przyjade , na zywo brzmi lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i miał zone wielka k..we , ale to byał jego druga zona a zpierwsza która padał z wyczerpania po odbyci zbyt wielu stosunków miał sliczna jak słonce córeczke kórewnę. I wielka Ciulwa brała lustreko i mowiła lustereczko, lustereczko powiedz przecie kto jest najwieksza ciulwa na tym swiecie, ty jestęs wielka , ale ciulwa jeszcz ewieksza i niemozesz je doscignąc.

 

Dobra jak ktos chce nich to pociagnie ja sie wstydzę...i tyle , nie opowiadam wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee dzisiaj forum śpi. Ja nie mam pomysłu na ciąg dalszy bajki niestety, może ktoś inny coś wykmini, a tymczasem obejrze kolejny odcinek V:Visitors :D

 

-- 02 wrz 2011, 01:04 --

 

kasiątko, dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×