Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuję Waszej pomocy. PILNE!


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, utknąłem a dworcu autobusowym w Suceava (Rumunia). Autobus, który regularnie kursuje do Stambułu odchodzi dopiero 1 września, bo tę trasę obsługują Turcy, a oni mają ramadan i odpoczywają. Tutaj nie ma przechowalni bagażu, a do najbliższego Neta jest 6 kilometrów pieszo pod górę. Nie dam rady bez Waszej pomocy. Gdyby ktoś mógł zalogować się na http://www.couchsurfing.com ze swojego konta lub mojego (login i hasło zna polakita) i poszukać kogoś z kanapą na dwie noce to będę dozgonnie dźwięczny.

 

Moje znaki rozpoznawcze: wąsy, czerwony t-shirt z napisem Beijing 2008, duży czerwony plecak i statyw. Siedzę w hali kasowej na dworcu autobusowym w Suceava. Siedzę tu do oporu. Informacje zwrotne smsem na mój numer: 510 532 478

Kończy mi się bateria w laptopie! Shit!

 

 

Poza tym wszyscy zdrowi. :D Wczoraj zaliczyłem Lwów. Złaziłem się niemożliwie od 14:00 do 21:00. O 23:10 wsiadłem do pociągu i odbyłem teleporting do Czerniowców. Kocham ukraińskie koleje - 9 godzin na własnym miejscu do spania i skrytką na bagaż + stale wrząca woda do zrobienia sobie kawy za jedyne 10 złotych.

 

Pozdrawiam wszystkich przyjaciół z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noclegi w Suceava z danymi kontakt.: http://www.romaniatourism.com/hotels/suceava-hotels-accommodation.html

 

Informacja turystyczna:

 

Suceava Tourist Information Center

(Centrul Judetean de Informare Turistica InfoTurism Suceava)

Address: Str. Stefan cel Mare 23

Telephone: (230) 551.241

Email: infoturism@suceava.rdsnet.ro

Open: Mon. – Fri. 8:00 a.m. – 4:00 p.m.; Closed Sat. & Sun.

The Tourist Information Center provides maps, brochures and information on accommodations, restaurants and transportation.

 

APT Bucovina Information Center (Asociatia pentru Turism Bucovina)

Address: Str. Universitatii 15-17; Room 10

Telephone: (230) 531.977

Email: contact@bucovinaturism.ro

Web: http://www.bucovinaturism.ro (Romanian only)

 

A na http://www.couchsurfing.com zaraz się zarejestruję i poszukam.

 

Edit: A jednak założenie nowego konta to nie taka prosta sprawa bo rejestracja wymaga weryfikacji danych osobowych przez paypal. Napiszę do polakity, żeby się zalogowała na Twoje konto i poszukała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeszcze tutaj?

Pisałam sms,ale w tele mi padła bateria.

Nie mogę Ci pomóc bo jestem wyjątkowo ciapowata,ale na pewno ktoś się zaraz znajdzie.

Myslałam dzisiaj o Tobie.Może podświadomie czułam,że coś nie tak.

Poryczałam się,ok,odzywaj się co jakiś czas prosze,będę spokojniejsza i wracaj do nas.Oczekuje Cię u mnie w październiku na grzybobraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm odwołany. Znalazłem hostel 30 metrów od dworca za jedyne 10 euro. Hostel full wypas jest się gdzie wykąpać, kawa free do woli, tak samo Internet, pokój i łazienka czyściutka i zdaje mi się, że jestem sam jeden w tym hostelu. Czasami wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Poprzednio nadawałem z mojej karty Orange, więc wysłałem i uciekłem coby się nie puścić z torbami. Dzięki wszystkim za pomoc, poczułem przez chwilę, że nie jestem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, Jacuś, nie jesteś sam.Jak zobaczyłam tytuł zanim go otworzyłam i dowiedziałam się o co chodzi,przeraziłam się ,że coś ,nie daj Boże Ci się stało to się rozbeczałam.Może to głupie,w końcu to nie jest Twój pierwszy raz,ale ja nigdy bym się nie odważyła na taki wyjazd,podziwiam,ale uczuć nie zmienie,że się martwie o Ciebie.

 

Mam proźbę :oops: .Czy mógłbyś mi przywieźć parę kamyczków,niewielkich,gdzieś z pola,gór.różnych zakątków gdzie będziesz?Zbieram takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nic się Kasiu nie martw. Moja była żona mawiała, że złego diabli nie wezmą i to mi bardzo pomaga pokonywać wszystkie przeszkody. :D Bardzo się cieszę, że mi kibicujesz. Wczoraj łażąc po Lwowie powziąłem postanowienie, że muszę Ci coś przywieźć z podróży, nie wiedziałem jednak co. We Lwowie o kamienie nie trudno, bo tam połowa ulic jest dokładnie rozkopanych i wszędzie bruk. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, Fajnie :D Następne miejsce to Stambuł, ale konkrety napiszę jak już będę wiedział dokładnie. Natomiast miejsce, z którego należałoby mnie odebrać to biuro TOROS w pobliżu Uniwersytetu. To jest dobre miejsce na spotkanie dwóch nieznajomych osób.

 

Tutaj oprócz Cyganów, bezdomnych psów i na pół zrujnowanych domów niewiele jest do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×