Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz_wawa, Margolka, samara22, Ka_Po, Lady_B, Michuj, dzień dobry! :D

 

Piję kawkę, szykuję się do pracy, mam dziś na później z uwagi na zebranie, które zorganizowałam dziś w pracy na 15-tą.

Witaj Monia ja już po rannej kawce i walczę w pracy po urlopie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, czuję się samotny, ale to nie taka samotność w rozumieniu każdego. Moja samotność mnie boli. Czuję pustkę i beznadzieję. Tak naprawdę mam to od dawna i nic się nie poprawiło. Staram się nie okazywać tego w żaden sposób, ale nic się nie zmienia z tym. Ciągle to samo, a ja już nie mam pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Próbuję się uczyć i nic.A egzamin wkrótce.Zamiast tego płaczę nad ksiązką i najchętniej chciałabym zasnąć i już się nie obudzić.Nic nie czuć i niczego nie oczekiwać.A ranek był taki piękny.Ta huśtawka nastrojów mnie wykończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Więcej mam tych przerw niż samej nauki.Do tej pory pomagał jogging albo basen.A teraz nic.Ataki paniki i lęku przed podręcznikami.A już myślałam,że mam to za sobą,bo ostatnie 2 dni były całkiem znośne.Chyba zwiększę sobie dawkę Afobamu.

 

-- 29 sie 2011, 22:14 --

 

samara22,

 

Idę się upić.lepsze to niż ryki nad książką.A z nauki i tak już nic nie będzie.A jeszcze dziś rano mówiłam mojemu lekarzowi na terapii w jakim to świetnym jestem nastroju. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, Dorotko,bardzo dobrze,dziękuje

 

Ka_Po, Kasiulko,witaj,chociaż my już się "widziałyśmy"

 

Napiłabym sie z Wami kawy,ale się nią strułam,mój brzuch szwankuje od rana.Trza było mi posłuchać Tomka jak mądrze radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, chciałam z Wami posiedzieć to piłam i tak od wczoraj,jedną za drugą,do tego zjadłam krem czekoladowy i zrobiłam sobie zabójczą mieszanke.

 

Ide po herbatke,dziś tylko to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój terapeuta stwierdził że jestem uzależniona od forum a ja mu powiedziałam że nie i przez 10dni miałam wogóle nie wchodzić, dałam radę więc nie jestem uzależniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×