Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie, za ścianą pokoju mam spożywczak, który otwierają o 6 rano codziennie (sic!) , a za drugą ścianą fryzjerkę, która ma strasznie irytujący głos, a do tego ściana jest na tyle cienka, że wszystko słychać.

Jak już wstanę to się odcinam od tego wszystkiego muzyką, ale jak chcę spać to jest porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, to już zależy od konkretnej osoby ;) najłatwiej jest po prostu ignorować pewne zachowania, ale w końcu mieszkacie u niej, więc może najlepiej się po prostu dogadać drogą pokojową, dopóki sobie nie znajdziecie oddzielnego mieszkania.

 

-- Wt, 30 sie 2011, 01:37 --

 

Noopii, siemasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, no to jeżeli już u niej nie mieszkacie to nie ma sensu się wdawać w kłótnie, czyli najlepiej ją po prostu ignorować do tego stopnia, że w końcu jej się znudzi.

Jazdy sąsiadów to ja też często słyszę, tylko u nas jest taka sytuacja, że żona tego faceta go najczęściej wypieprza na zewnątrz i wywala mu rzeczy przez okno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, hej, hej, co tam?

 

W ogóle właśnie byłem w kuchni, mam takie podwójne okno i taki wielki szerszeń wleciał między te okna, ale udało mi się go tam zamknąć :P tylko teraz się zastanawiam co zrobić, bo rano pewnie mama wstanie i pierwsze co zrobi to otworzy okno, chyba zostawię kartkę, żeby nie otwierać :P

ale fajnie się go obserwuje, wali w szybę jakby chciał przez nią przelecieć, wspina się na górę i zaraz spada :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, no jak usłyszałem ten charakterystyczny dźwięk to się trochę przestraszyłem, że już do mieszkania wleciał, a raz mnie taki uwalił w szyję to w szpitalu wylądowałem (miałem z 10 lat może) to mam uraz do takich owadów, ale jak jest zamknięty to lubię obserwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×