Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Ludziska :)

Dopiero dziś spokojnie mogę siąść, przywitać się i podziękować.

Dojechałam cało i zdrowo.

Wiolu, dzięki za wszystko. Monia, dzięki za podwózkę :)))

Kasiulu kochana, mój Tofik wcinał przysmaczek, aż mu się uszyska trzęsły! (A ma uszyska, oj ma! Wstawię zdjęcie, jak przeczytam wszystkie posty).

LadyB, znalazłam Twój olejek do masażu, ale błyszczyku niestety nie. Olejek postawiłam na półce i chyba go zużyję, żeby się nie przeterminował, a na następny zlot przywiozę Ci nowy :))

O matko, co tam jeszcze?...

Czytam dalej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, dobrnęłam z czytaniem!

Bateryjki naładowane, wróciłam do domu rozpromieniona i pełna dobrej energii.

Rozmowa z Wami, bycie, atmosfera ogólna.. Cudowne to wszystko. Odprężyłam się i poczułam bezpiecznie (co mi się naprawdę niezwykle rzadko zdarza). Wiolu, Ty też działasz kojąco :)

Dziękuję raz jeszcze Wam wszystkim!

Na następny zlot ogórów pewnie nie będzie, bo sezon się skończy, ale coś wymyślę ;)

I też jestem za wybrzeżem! Kąty Rybackie - GE-NI-AL-NIE! Może uda mi się jechać już autem, więc od razu mówię, że z Kielc najprawdopodobniej będzie kilka wolnych miejsc :))

Po tym, jak poopowiadałam mojemu Przemkowi o Was, nie będzie już miał obaw, żeby puścić mnie na następny zlot :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, A w pobliżu coś wynająć można? Na grzybki poczekamy, jak się zaczną dawaj znać, ja jestem zapalony grzybiarz i bardzo chętnie bym pojechała.

Wioluś,wczoraj chciałam właśnie o tym napisać,ale serwer padł.

Planuje coś takiego,ale muszę pogadać z włąścicielami za tydzień ,dwa bo teraz ich nie ma i przez sezon grzybowy mogą cały czas być prędzej po.Narazie :mhm: nie chcę robić nadzieji.

 

-- 29 sie 2011, 14:20 --

 

Aniu,cieszę się,że Tofik zadowolony.Bardzo podoba mi się to imie :smile:

Na następne spotkanie zaopatrze się dla każdego forumowego pupilątka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×