Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, papa

 

Ka_Po, no... zrzucam materiały HDV z kamer na dyski, więc traktuję to jako pracę :P

 

-- Pn, 29 sie 2011, 03:32 --

 

swoją drogą, co tylko mogę robię w nocy, dużo lepsza pora do pracy jak dla mnie.

Bo noc jest dla normalnych ludzi a dzień dla dziwnych, nie nasza wina ze wiekszośc jest dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak czuję się bardziej zdrowa niż niektóre, inne, socjopatyczne gatunki ludzkie :evil:

 

Masz racje oczywiscie:) :twisted:

 

-- 29 sie 2011, 02:42 --

 

Noopii,

Tylko pamietaj o tej trumnie wygodnej , swoja droga tez musze sobie taka zapewnić jakby co. No i poduszka jeszcze musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam post w którym ktoś pisze że jest normalny..to zawsze pytam co to wg.niego znaczy?definicja..

 

no dokładnie, nie ma czegoś takiego jak "normalność" ogólnie przyjęta, bo to każdy sam sobie ustala jak chce żyć, itp. dlatego mnie zawsze śmieszy jak ludzie się pytają na forach czy ogólnie "czy są normalni" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam post w którym ktoś pisze że jest normalny..to zawsze pytam co to wg.niego znaczy?definicja..tahela..samara

Nie filozofuj za bardzo to była taka przenośnia wykrecony dowcip, przeciez wiadomo ze jak jestesmy w mniejszosci to odstajemy my. Czuwamy, czuj, czuj, czuwaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS dokładnie..widzę że i Ty czuwasz:) bronisz kobiet nocą:) tahela idź do lekarza i wyśpij się w końcu?miałaś dzwonić w niedziele?jakoś nadal tłuczesz się nocą samara mam nadzieje dostanie leki i będzie sypiać,a ja będe i tak tu nad ranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×