Skocz do zawartości
Nerwica.com

TEST -> Sprawdź czy masz depresje


LSDisland

Rekomendowane odpowiedzi

"Wynik to : 43 punktów. Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem."

 

 

Hmmmm... Powiedzcie mi coś czego nie wiem... Ale coś tak czuję, że jednak wynik tego testu jest z lekka przesadzony, chociaż może z drugiej strony nie dostrzegam czegoś albo nie chce dostrzec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tego testu jestem w głębokiej depresji, bardzo ciekawe, że tak jest, mimo że mój lekarz tego nie stwierdził nigdy :P

 

Jak już ktoś pisał, jeden rozwiąże i po zobaczeniu wyniku stwierdzi, że jest chory i co ma teraz robić. Takie testy można robić ale tak, żeby to później konsultować z psychologiem/psychiatrą który sam zbada czy jest się chorym czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zrobilam u psychologa klinicznego testy tzw osobowosciowe i wlasnie wyszla mi depresja, lęk i jakies zaburzenia osobowosci, ale do dalszej diagnozy...

 

a z tego testy wyszlo tez ze mam depresje.

dobrze ze poszlam na te testy to chociaz dowiedzialam sie co i jak, w koncu, po tylu diagnozach..

zostalam skierowana na psychoteraipie i mysle ze bedzie dobrze, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Wynik to : 10 punktów.

Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony. Może pomóc Ci rozmowa z bliską osobą lub z psychologiem. Jeżeli to nie pomoże skorzystaj z porady psychiatry - nie musisz mieć skierowania od innego lekarza

 

 

rok temu robiłam ten test u psychologa klinicznego i miałam 35 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39, czy w depresji nastrój stale utrzymuje się na marnym poziomie, beznadzieja, bierność, smutek, płacz czy mogą być zmiany nastroju na lepsze od czasu do czasu? Bo ja mam takie wahania od kompletnej bezradności po raczej normalne funkcjonowanie. Na przemian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni test 10 sierpnia, wynik to 43. Dzisiaj wyszło Wynik to : 40 punktów. Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

 

Hmmm progress?? Nie sądzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

 

Wynik to : 36 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

 

Cały czas robię postępy.Szkoda tylko,że za sprawą nowego leku.

 

-- 08 lis 2011, 23:34 --

 

62 by to szlag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×