Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

ale jak mi to pierwszy raz wyskoczyło to naprawde podskoczyłam z wrażenia,

 

Korba aj tez go lubie mam nawet plakat na scianie gdzie pisze King of pop. ale takie rzeczy mne nie drażnia, to zabawne jest.

 

Mam nadzieje Morfik ,ze zniosłes to dzielnie:):):).

 

-- 27 sie 2011, 23:55 --

 

Korba,

Powiem tak

p...ol doła chodx na piwo ,

 

 

jak kogos to uraziło to przepraszam, nie chciałm nikogo urazic, raczej powiedziec komus kto ma doła co ma robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, pewnie, że dzielnie, tylko teraz musze iść po mopa...

 

Hehe rozwaliłes mnie teraz, to tobrze nie ma jak byc dzielnym, troche szkoda mopa biedny sie nacierpi , ale cóz taka jego praca, mop, mop, mop

 

-- 28 sie 2011, 00:01 --

 

Korba MJ był mistrzem. Gigantem.

To moze dziewczynki fan klub załozymy jak my takie Jacksonowe jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, staram się jak mogę, żeby się kompletnie nie załamać. Pocieszam, czasem walne jakimś głupim żartem, wszystko, żeby się nie zapaść do środka już kompletnie...

 

tahela, lubię jego piosenki, ale żeby od razu wieszać plakaty to raczej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

To fajnie ze chociaz samopoczucie masz lepsze ja dwa dni spie ,a le w dzien hehe, samara internista też mozee przepisac leki na sen mi kiedys przepisął własnie internista taki znajjomy co prawda,stad wiem wiec jak musisz czekac na psychiatrę to moze idź do internisty i popros , co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

a u ciebie jak z Michaelem Jacksonem moze sie tez do klabu zapiszesz i powiesisz sobie plakacik na scianie co? :lol::?

:lol:

Widze usmiech rozumiem entuzjasta mojego pomysłu , wjezdzamy na chate do Morfika z palkatami pod pacha , antyramy tez bierzemy i wieszamy plakaty na scianie.

Morfik to taka wiadomośc dla twojej wiadomosci o zdanie cie nie pytamy hihi.

Weźmiesz cos na sen a jutro obudzisz sie w Jacksonmani.

Zartuję. Nie zrobiłabym Ci czegos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja mam na ścianie plakat Pink Floyd i wystarczy

 

Pink Floyd tez sa fajni i przedni, także wszystko w porządku, ja zartuje ludzie.

 

-- 28 sie 2011, 00:15 --

 

samara22,

Ano ma kilka fajnych kawałkow w koncu król poodbno.

 

-- 28 sie 2011, 00:16 --

 

halenore,

Ja w fan clubie tez nie byał , ale moze pora dobra, dobra , dziisaj jzu chciałm zmarłych wykopywac , ale jego za dobrze pilnuje niestety ;););):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Nie no spoko Morfik ja tak na wszelki wypadek tylko ,żeby później nie było, wiem ,wiem ze ty tolerancyjny jestes człowiek.

 

-- 28 sie 2011, 00:26 --

 

halenore,

Hejka , mam nadzieję ze doły mniejsze sa .

Spokojnego snu.

 

-- 28 sie 2011, 00:29 --

 

KeFaS,

Simeka Kefgas , jak tam a tak tam ze chciałm isc na smentarz wykopac trupy nie po to zeb krew pic tyko w innym celu , ale ludzie to tak sredni chcieli korba niby chciał ale wampirzyca uciekła a morfik tez cos nie za bardzo jak powiedziałam ,ze łopata juz czeka i sama z pywnicy wysza i stoi w bramie na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, o jaaaa a ja już znalazłem szpadelek :) więc w każdej chwili idziemy i budzimy zmarlych :twisted:

Nie ma sprawy ruszamy w miacho tylko musimy ich pilnowac bo jak sie wyrwa spod kontroli to nizełego rozgardiaszu moga narobić. normalnie zafundowac noc zywych trupów a to juz horror będzie .

To, który cmentarz idzie na pierwszy ogień ten z ta bramą taka fajną i z napisem ave maryja czy ten mniejszy z siatka dokoła i taka małą skrzypiąca bramką?

 

-- 28 sie 2011, 00:39 --

 

KeFaS,

To jest juz nas trójka, orgia normalnie na całego , tyloko weźcie swieczke co by romantyczny nastrój na tym cmentarzu wprowadzic a i poswiecić podczas kopania te by było dobrze za starych trupów chłopcy mi tu nie wykopywac zabawa ma byc jednak przyjemna , nie ma to tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×