Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tylko, że zaczyna mnie łapać mega dół.

terapeuta poradził mi zamiast cięcia się, założenie na nadgarstek gumki recepturki i naciąganie jej i puszczanie. jest to bezpieczniejszy i nieinwazyjny ból.

cały wieczór siedzę i pstrykam sobie tą gumką po nadgarstkach i już są całe czerwone i spuchnięte....... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

Wampir i tak wczśnie co ty bedziesz w dzień robic na słońce uwazaj bo potwornie wali a wampirom podobno nie słuzy.

Wygodnej trumny.

 

-- 27 sie 2011, 01:13 --

 

no Mad bardzo lubi roślinki, jak u mnie był grill to przynieśliśmy takie duże drzewo do domu :D

 

Rozumiem ,że frezje i groszki w ogródku uprawia a później wiąze w bukieciki i na targu sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, oczywiście, że oglądam "Czystą krew". Uwielbiam książki, filmy i seriale o wampirach.

 

tahela, luz, do wschodu słońca jeszcze mam trochę czasu ;)

To ja wole fantastyke i statki jak po kosmosie lataja albo fantasy jak gra o tron , ale wampiry trez moga byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dracula" Coppoli (bardzo teatralny oparty na powieści Brama Stokera i ta muzyka autorstwa Wojciecha Kilara :105: )

"Nosferatu wampir" Herzoga (mój najukochańszy) i jego niemy pierwowzór z roku 1922 z przerażającym Maxem Schreckiem

"Zagadka nieśmiertelności" (erotyczne napięcie plus żądza krwi, ach :twisted: )

"Nieustraszeni zabójcy wampirów" (trochę strasznie, trochę wesoło plus perfekcyjna m muzyka Krzysztofa Komedy)

 

 

Z nowszych lubię "Underworld" za pomysł, akcję i Kate Beckinsale, "Blade" też za pomysł i akcję, a dodatkowo za układy walk w wykonaniu Wesley'a Snipesa.

"Wywiad z wampirem" - jak to stwierdził mój padre - film, w którym Tom Cruise mógł zagrać bez charakteryzacji :lol: - nie porwał mnie.

Kiedyś trafiłam na oryginalny kanadyjski film "Karmina" - perypetie wampirzycy, która pragnie wyleczyć się z "wampiryzmu" i zakochuje się w śmiertelniku.

No i oczywiście horrory z angielskiego studia Hammer. Git majonez!

 

-- 27 sie 2011, 02:58 --

 

samara22 cześć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, każdy lubi co innego ;) mnie np za bardzo nie podobał sie "Blade" ;)

 

Zgoda. Mnie "Blade" podobał się bardzo, bo lubię dobre układy walk.

"Królowa potępionych" nie działa mi tak na nerwy, jak "Van Helsing" :evil:

 

-- 27 sie 2011, 03:28 --

 

Znowu mam lęki :why: Po prostu zaraz walnę głową o ścianę :why::why::why:

 

-- 27 sie 2011, 03:29 --

 

Korba brałaś kiedyś rolkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×