Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Noopii,

Masz wyczucie własnie kompa odpaliłam kilkanascie miut temu , nawet fajnie jeszcze o później na soczku byłam w knajpie , nie wiem jak z piwem przy tym arketisie.

fizycznie mysłalm ze na zawał zejde naprawdę tak sie maeczyłam , ze masakra dyszałm, pot ze mnie kroplami leciał upał swoje na pewno zrobił ale moze tez ten lek nie wiem , serce mi zee zmęczenia waliło tak ze szok , ale szybko dochodziąłam do siebie jakoś tylko ze za chwile to samo, ale ja upał zawsze fizyczniee ciezko znosiłam a szkoda bo ladnie tak jest w taki letni dzień.

A jak u ciebie? Jak sie czułeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze żyje więc się czuje w porządku:) ..upał..mam wyczucie :) czułem że wróciłaś zapewne będziesz tu nocować?mylę się?moja dziewczyna zostaje dziś u mnie,zaniedbałem ją ostatnio..zmęczenie..praca..stres..a tęskniłaś za mną?bo ja strasznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 12 godzin w pracy..teraz jeszcze siedze w papierach..dlaczego on cię nie wspiera?mam wrażenie,że bardziej się tobą przejmuje niż on..teraz nocą powinnaś być z nim nie sama tu pisać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pewnie bedzie mało osob wszyscy sie zlituja. Ja dzisiaj spałam w koncu prawie cały dzień.Ktos do mnei dzwonił nie znam nr nie odebrałam , nie wiem dlaczego, powinnam oddzwonic, ale zwlekam jak zawsze.Upał nie do przezycia niemal, jeszcze okres dostałam i padam na twarz.

dzwonilam do kolezanki jak sie zebrałam wieczorem na zakupy w końcu u niej tez nie najlepiej. Przynajmniej jestem wyspana:):):).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×