Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jakie zadanie dostałam od terapeutki? Mam zapisywać każdą czynność jaką wykonuję i godzinę i wariuję bo ja robię kilka rzeczy na raz, albo robię coś przez minutę bo np. zachce się mi leżeć na podłodze a potem pogadać do psa i nie wiem na co to wszystko ale wierzę w ukrytą celowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, też żałuję, zresztą zróbcie w końcu coś bo narazie tylko gadacie.

no fakt, a kto nas będzie rozbawiać?

 

-- 25 sie 2011, 23:52 --

 

Wiecie jakie zadanie dostałam od terapeutki? Mam zapisywać każdą czynność jaką wykonuję i godzinę i wariuję bo ja robię kilka rzeczy na raz, albo robię coś przez minutę bo np. zachce się mi leżeć na podłodze a potem pogadać do psa i nie wiem na co to wszystko ale wierzę w ukrytą celowość.

a jaki to ma cel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jakie zadanie dostałam od terapeutki? Mam zapisywać każdą czynność jaką wykonuję i godzinę i wariuję bo ja robię kilka rzeczy na raz, albo robię coś przez minutę bo np. zachce się mi leżeć na podłodze a potem pogadać do psa i nie wiem na co to wszystko ale wierzę w ukrytą celowość.

a jaki to ma cel?

 

nie mam pojęcia, to chyba będzie jakaś wielka niespodzianka! Jak na razie to mam udokumentowaną własną żałość. Czynnością dnia jest jeżdżenie nogą po kaloryferze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×