Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam przybycie, razem z Darkiem, Jackiem i Robertem

Tylko błagam, nie wyjeżdżajmy przed południem, bo będę nieprzytomny z niewyspania :zzz:

 

Heh, ja natomiast jestem nieprzytomna wieczorem. Zresztą wiesz, nawet jakbym wtedy na Dworcu się potchnęła o Ciebie to i tak bym Cię nie zauważyła :P

 

Zobaczymy co "Szafunio-Darek" zadecyduje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ahoooj!

Ogórków w musztardzie nie ma, ale są kiszońce. Mam nadzieję, że będą Wam smakować. Jeszcze ich nie sprawdzałam, bo dopiero wczoraj wróciliśmy, a one w piwnicy, co by im za ciepło nie było. Po obiedzie polecę popatrzeć i posprawdzać.

Co do mojego wraz z ogórkami przybycia - będę dziś negocjować z mężem i do 20 tej dam Wam odpowiedź. Wcześniej nie da rady. Chciałabym chociaż na chwilkę z Wami pobyć.. Ale nie wiem, czy się uda. A może bez noclegu, co?...

Darku, czy przyjeżdżasz po ogórki, jeśli nie będę mogła przyjechać? A jeśli będę mogła, to masz jeszcze jedno miejsce w aucie? (Może być bagażnik!!) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ahoooj!

Ogórków w musztardzie nie ma, ale są kiszońce. Mam nadzieję, że będą Wam smakować. Jeszcze ich nie sprawdzałam, bo dopiero wczoraj wróciliśmy, a one w piwnicy, co by im za ciepło nie było. Po obiedzie polecę popatrzeć i posprawdzać.

Co do mojego wraz z ogórkami przybycia - będę dziś negocjować z mężem i do 20 tej dam Wam odpowiedź. Wcześniej nie da rady. Chciałabym chociaż na chwilkę z Wami pobyć.. Ale nie wiem, czy się uda. A może bez noclegu, co?...

Darku, czy przyjeżdżasz po ogórki, jeśli nie będę mogła przyjechać? A jeśli będę mogła, to masz jeszcze jedno miejsce w aucie? (Może być bagażnik!!) :)

Niestety mam już chyba trójkę pasażerów ale też czekam na odpowiedż od jednego.Więc jak coś to też wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałuje że nie będzie mnie na zlocie (powód prosty - brak kasy), nie dość że blisko nawet, to tylu ludu i impra będzie pewnie że łohoh... życzę powodzenia wszystkim na zlocie i jak co mam nadzieję że kolejny odbędzie się wcześniej niż za rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×