Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja też przyjdę :D na 19.30

 

[ Dodano: Sob Sty 27, 2007 10:14 am ]

Nie będę się rozpisywał ale z tego co widzę to dużo osób robi sobie poprostu jaja bo jeśli ktoś się umawia to przychodzi chyba że jest już na tyle walnięty że nie może się ruszać.Jeśli ja dam radę przyjść pomimo tego że pracowałem od 5 rano i wystukało mi 14 godzin tak że miałem prawo być zmęczony bo każdy mój dzień tak wygląda,to inni też mogli przyjść.Był tylko Jarek...ale spoko,fajnie pogadaliśmy,przynajmniej jedna słowna osoba a nie jak większość na tym forum że" kiedy to spotkanie?"

itp. śmieszne :lol: Tak że na przyszłość,mam w d....takie spotkania,oczywiście z Jarkiem mogę się napić browara i pogawędzić...to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał ale z tego co widzę to dużo osób robi sobie poprostu jaja bo jeśli ktoś się umawia to przychodzi chyba że jest już na tyle walnięty że nie może się ruszać.Jeśli ja dam radę przyjść pomimo tego że pracowałem od 5 rano i wystukało mi 14 godzin tak że miałem prawo być zmęczony bo każdy mój dzień tak wygląda,to inni też mogli przyjść.Był tylko Jarek...ale spoko,fajnie pogadaliśmy,przynajmniej jedna słowna osoba a nie jak większość na tym forum że" kiedy to spotkanie?"

itp. śmieszne Tak że na przyszłość,mam w d....takie spotkania,oczywiście z Jarkiem mogę się napić browara i pogawędzić...to tyle

 

Ejjj, kolego, nie denerwuj sie tak, przeciez nikt nie deklarowal sie na wczorajsze spotkanie oprocz Ciebie i Jarka, wiec o co ci chodzi. Zrozum, ze to forum dotyczy ludzi z nerwica i depresja, wiec badz choc troche wyrozumialy, bo ludzie, ktorzy pisali, ze chca przyjsc, a nie przyszli na pewno maja swoje powody. Bylem na pierwszym spotkaniu, a to, ze na drugie nie przyszedlem, choc sie wczesniej na to pisalem, wybacz, ale wytlumaczylem sie wczesniej. Pozostaje tez roznica wieku, ktora moze zniechecic/przestraszyc mlodsze osoby, ktore chcialy przyjsc. W koncu latwiej sie zwierzyc ze swoich problemow rowiesnikom niz starszym o 10, 15 lat ludziom. Nie oceniaj innych zbyt pochopnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się zawsze w piątki o 20tej w Kulturalnym na ul.Szewskiej bliżej teatru Bagatela :D jeśli masz ochotę to potwierdź swoją obecność najpóźniej do czwartku wieczorem no bo jeśli każdy będzie się czaił to nigdy się nie spotkamy.Ja pogadałem sobie z Jarkiem i uwierz że lepsze to niż psychoterapia bo można piwa sie napić np. :lol::lol: no i kasa zostaje w kieszeni a lepiej sie mozna poczuć rozmawiając z kims takim jak ja na żywo.Naprawdę jest super!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej. Tak czytam te wpisy i cholernie zazdroszczę tym, którzy już się przełamali i spotkali. Z jednej strony mam taki głód kontaktów, że szok. Z drugiej strony się boję - ja pierdzu!

Kusi mnie, żeby sie wybrać - ale czy zżyte grono mnie zaakceptuje? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mysle,że tak. Może Iwo, a może Hollow, bo się pytał o spotkanie. Zobaczymy.

Tak więc zostaje dla wszystkich zainteresowanych: piątek czyli jutro godz. 20 w KLubie Kulturalnym na Szewskiej, godz. 20 stolik na antresoli na górze. Do zoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×