Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92,

dominika dzwonałs do mamy i jejpowiedziałś zeby cie zabrał do psychiatry ize potrzebujesz jej pomocy. Jak nie to dzwoń i proś , mowi sie trudno ui sie dzwoni , jak powie nie to daj jej kila dni i od początku rób akcje.

 

-- 24 sie 2011, 16:06 --

 

halenore,

taki dziec , nie za dobre fluidy dizisaj ią , a matka natura jest dziisaj złosliwa i daje kopa.

U mnie bylo lepiej a teraz znowu jakies przygnebinie i troche płacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na słońcu leże gupawki dostaje..tahela wczoraj moja dziewczyna chciała zostać na noc ja nie bo wyspać się musze!nie spałem dziś też mam zamiar się wyspać..jak tak dalej będzie to zacznie nocować u jakiegoś innego i zostane znów sam 3s strzelę do bramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,

Ale sama nie dajesz rady mowiłas , ktos cie musi zaprowadzic, moze kolega, mi pomógł ktos bardzo umowil nie na wizytę, nawet chcial zawiesć , ale wasnie odmowiałm bo chcilam samma , ale pomogł na tyle ze umowił bo sma bym nie dała rady chyba, i jestem mu za to bardzo wdzieczna, był duzym wsparciem dla mnie

 

-- 24 sie 2011, 16:43 --

 

samara22,

cześc Kochana

Uśmiech dla Cie przesyłam, fajne filmy oglądasz i seriale

 

-- 24 sie 2011, 16:47 --

 

Noopii,

a ja tesknie za kmś i nawet rowerki czy baseny z innymi tego nie zmieniają, bez sensu, to nie tez dobija.,.

 

Moze nie bedzie tak źle Noopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela pomyśl o mnie i przestaniesz tęsknić:-)..za innym witaj samarko palma mi odbija już..wyspana?no to razem do rana:-)

 

-- 24 sie 2011, 17:57 --

 

Nie ma to jak się zaśmiać nerwicy w twarz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fajnie mowią,że czas jest najlepszym lekarzem..wiesz..coś w tym jest.

u mnie ten czas cos nie dziął, ja niestety nie jestem typem ze co chwile sie angazuje i łatwo.

wczesniej próbowałam z tym ze wczesniej mialam nadzije ze kedys mi sie przydazy

teraz tez próbuje , ale takim typom z charakteru jak ja to sie widocznie przytrafia raz i tyle,

znam sibie na tyle ze wiem analizujac moje podejscie,

ja całe zycie probowam a tylko raz o kims pomysałam bardziej powaznie, wiec nie bede sie oszukiwac, bo ja po prostu wiem,

znam siebie, wczesniej mialm nadzieje przynajmniej ze kiedys kogos spotkam takiego a teraz juz nie mam ,

Kazdy jest inny ja jestem w tej skrajnej grupie ze prawie nigdy mi sie nie zdarza , zdarzyło sie raz i juz nie licze na cuda

 

-- 24 sie 2011, 17:26 --

 

Spotykałm sie wczesniej z facetami, spotykam sie teraz , ale wczesniej bya nadzieja ze spotkam kogoś o kim bardziej powaznie pomysle teraz to juz nie mam takiej nadziei, umawiam sie i ciagle tesknie i podejrzewam ze tak juz bedzie zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziś naudzielałem na forum:-)opisaliśmy mój pogrzeb trochę radości z tego powstało:-)pisz na pw jak chcesz musze też odpocząć..jak minął dzień?tutaj upał nas wypalał,teraz jest chłodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, Noopi ja sie naprawdę z zyciu duzo wybawiąłm i dawlam szanse , ale tylko traz sie czułam dobrze naprawde z kims. To nie jest tak ze ja nie daje szansy daje , ale ja zawsze widziałm ze tak u mnie bedzie , bo tak było , po prostu. Widocznie tak moja konstrukcja psychiczna.

Ja szuam i wiedziąłm ze jak mi coś zaskoczy i poczuje je jestem w stanie kogos pokochac z czasem to tylko raz i to sie sprawdza, potwierdza wszystko. zadne to nowum dla mnie. Tylko kedys myslałam ze jak cos to wyjdzie i bedzie fajnie. co tu sie rozpisywac , ludzie sa rózni ja jestem po prostu tak skonstruowana , nie zmienie tego.Kto szroil mi najwieksza krzywde jakka mozna zrobic osobie z moim podejsciem to we mnie siedzi od zawsze i tyle co tu sie rozpisywac, co rokminiac . Pozatym na forum nie mam ochoty moge na PW bardziej ,ale na forum bez sensu jednak.

 

-- 24 sie 2011, 18:30 --

 

samara22,

Co sie dzije z netem?

 

-- 24 sie 2011, 18:32 --

 

Noopii, Nie ma jako to troche radosci z porzadnego pogrzebu. ]

Ja wałasnie nie otworzyam komus drzwi ale mi głupio, jeny po prostu jeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×