Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie... : (


friv

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Na imię mi Maciek, lat mam 15.

Z przeróżnymi lękami wzmagam się od niecałych 3 lat.

 

Zawitałem do was (spokojnie, zostanę z wami już raczej na baaardzo długi czas ^^) z wieloma pytaniami i obawami...

 

Mam nadzieję, że z tego wszystkiego wyjdę, albo chociaż jakoś uspokoję się...

 

Kim chcę zostać? Artystą. Chcę tworzyć muzykę. Śpiewać ją. Dzielić się z nią ludźmi. Pokazać, że nas (Polaków) stać na coś więcej w tym (niestety) prostytuckim rynku muzycznym...

Wierzę bardzo mocno, że mam do tego naprawdę dobre predyspozycje, wiele pomysłów, wiele napisanych piosenek... ale kto zainteresuje się słitaśnym boy'em z muzyką trafiającą do młodzieży, jak wybiorą i tak osobę, która przebije mnie swoim wielooktawowym wokalem i smutną melodyjką...

 

Zresztą jest wielu rozmarzonych dzieciarów takich jak ja... :( A prawda jest taka, że to nierealne, że zostanę kimś.

Ale jak, to usłyszycie o mnie pod pseudonimem "Maxxy"...

 

Moim wzorcem jest Lady Gaga. Tak, dobrze przeczytałeś/aś. Lady Gaga. Nie mówię tu o tej plastikowej dziewczynie z roku 2008, która robiła wszystko, byleby się wybić. Jest dla mnie wzorcem, ponieważ wie, że trzeba walczyć o swoje i że pomimo wszystkich trudności, jakie napotkają cię w życiu - marzenia się spełniają. Była popychadłem w szkole, wyśmiewali się z niej, nie miała zbyt dużo znajomych. Chodziła 13 lat do katolickiej szkoły. A jednak... pomimo tego, że została tak zaszczuta przez otoczenie - wybiła się.

 

I ja też wierzę, że mi się uda. Że jest jednak ten promyk nadziei.

 

Wiem, że was to gówno obchodzi, ale naprawdę zachęcam do przesłuchania jej najnowszej płyty - Born this way (Cała płyta jest na jej koncie "LadyGagaVEVO". Tak, to te filmiki z tą rozdziawioną czarno-białą twarzą na filmiku..). To nie jest następny shit niczym 'tańczmy i imprezujmy, życie jest świetne i kochamy się i pieprzymy po korytarzach za kasę'.

To są prawdziwe, piękne słowa. I prawdziwa muzyka, która trafia do takich wyrzutków losu jak ja. Kocham ją właśnie za tą płytę.

 

Jestem ateistą.

 

Ogółem na co dzień ubieram raczej ciemne rzeczy, jestem smutaśkiem.

 

Wciągnąłem się nawet w palenie, za doradztwem pewnego kumpla "To cię odstresuje! :great: "...

 

Korzystam z życia. Uśmiecham się tylko do najbliższych znajomych. W szkole nawet nie mam jak się uśmiechnąć, bo ciągle mam te chore napady, które mnie już 3 lata prześladują...

 

A więc witam was, mam nadzieję, że chociaż kogoś tutaj poznam.

A zresztą... nieważne. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

ale kto zainteresuje się słitaśnym boy'em z muzyką trafiającą do młodzieży, jak wybiorą i tak osobę, która przebije mnie swoim wielooktawowym wokalem i smutną melodyjką...

 

No właśnie kto ? Może zmień image i trend muzyczny

 

Zresztą jest wielu rozmarzonych dzieciarów takich jak ja... :( A prawda jest taka, że to nierealne, że zostanę kimś.

Ale jak, to usłyszycie o mnie pod pseudonimem "Maxxy"...

 

Będę śledził MTV

 

Wiem, że was to gówno obchodzi, ale naprawdę zachęcam do przesłuchania jej najnowszej płyty - Born this way (Cała płyta jest na jej koncie "LadyGagaVEVO". Tak, to te filmiki z tą rozdziawioną czarno-białą twarzą na filmiku..). To nie jest następny shit niczym 'tańczmy i imprezujmy, życie jest świetne i kochamy się i pieprzymy po korytarzach za kasę'.

 

Przyszedłeś się reklamować czy rzeczywiście masz problem ?

 

Moim wzorcem jest Lady Gaga.

 

Błagam nie - Jeśli masz takie wzorce to nie dziwię się że tu jesteś.

 

Jestem ateistą.

Ogółem na co dzień ubieram raczej ciemne rzeczy, jestem smutaśkiem.

 

To wiedz że coś się dzieje. Mam na dzieję, że nie oglądasz Harry Pottera :105:

 

Wciągnąłem się nawet w palenie, za doradztwem pewnego kumpla "To cię odstresuje! :great: "...

 

Nie wiem czy mam Cię pochwalić za to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o jej osobe taka no.. prawdziwa, jaka jest ; p

 

ja wiem tez bralem ja za totalna idiotke ale jako ze ja jej fan to wiem, jakie miala zycie... ;D i wspolczuje jej.

 

haha ksiadz natanek... ;d... ale pottera ogladalem, a nawet czytalem. wszystkie czesci. ; D... wiem wiem pojde do piekla.

 

nie, nie chwal. ;p juz nie palilem od 1 sierpnia, powiedzialem, ze rzucam. i juz wytrzymalem 23 dni ; D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×