Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na której randce co wolno?


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie fascynuje samo to kryterium, bo ocenia się kogoś bardzo... kompleksowo, ktoś jest WARTOŚCIOWY, ALBO NIE. Warty uwagi, szacunku, albo nie. A JEDYNYM kryterium jest, kiedy ma ochotę na seks z partnerem! :D

 

Was to nie dziwi?

 

Podobno w czasach mojej babci tak oceniano ateistów - jak nie wierzy w boga, to amoralny i zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat! Ja jestem za wyzwoleniem kobiet itp., żeby chciały się bzykać bez zobowiązań już na pierwszej randce. Dziewczyny, przecież to o czym piszecie, to marzenie każdego faceta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, bo wiesz faceci dzielą kobiety na te dla przyjemności i te do życia na co dzień. Ideałem byłoby, żeby facet chodził na boki a w domu czekała na niego zawsze stęskniona i usłużna żonka, oczywiście 100% wierna :smile:

To prawda, kochana kobieta w domu, a na boku ze 2 młodsze :D. T jest taki południowy-włoski styl bycia, przecież posiadania na boku babki nie wyklucza, że kocha się żonę! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny temat, ciekawie jest go poczytac, pamietam ze tez swego czasu mialam takie dylematy:)

 

myslę że najważniejsze żeby nie żałować tego co się zrobiło no i także pomyśleć o ewentualnym zabezpieczeniu i o tym czy ma się zaufanie do partnera (HIV i choroby weneryczne). trzeba byc odpowiedzialnym.

 

ale poza tym warto iść za glosem serca. dobry seks cementuje dobry związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, bo wiesz faceci dzielą kobiety na te dla przyjemności i te do życia na co dzień. Ideałem byłoby, żeby facet chodził na boki a w domu czekała na niego zawsze stęskniona i usłużna żonka, oczywiście 100% wierna :smile:

To prawda, kochana kobieta w domu, a na boku ze 2 młodsze :D. T jest taki południowy-włoski styl bycia, przecież posiadania na boku babki nie wyklucza, że kocha się żonę! :mrgreen:

 

Siedzenie w domu nie wyklucza miłości do małżonka, pozorowania wierności i przyprawienia mu coraz większego poroża ;) W końcu mamy równouprawnienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wpadaj do mnie mam fajną kolejkę PIKO. Pomożesz mi rozkładać tory. :)

ehehehhehe :mrgreen: no to było dobre, ale koniec Offtop'u, bo czeka nas srogi opieprz.

 

muszę się zgodzić z betty_boo. często nic tak nie zbliża ludzi jak dobry seks. bliskość fizyczna pomaga przełamać wiele barier psychicznych. ciężko zbudować trwały związek oparty praktycznie na samym seksie, ale równie ciężko utrzymać taki bez dobrego życia seksualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sean1, ty jesteś tak mentalnie przetrącony czy to tak żartem ?

 

Co zaś się natury tyczy, to jakbyś nie wiedział natura obdarzyła obie płcie popędem seksualnym.

 

No właśnie - facet ZALICZA, facet to kozak. A babka to /cenzura/, puszczalska.

A nie widzisz tego, że - trzymając się terminologii - to ty się kurwisz i puszczasz ? I że to może babka Ciebie zalicza i jest kozarą ? ;)

Yahhhh ;)

 

Przecudne mechanizmy obronno - kontrolne ;)

no ciekaw jestem jakby była sytuacja, że gadam z kumplem, on się chwali że tu się bawi z jedną, potem z kolejną, a ja bym mu na to z powagą w głosie: "aleś z ciebie puszczalski ch*jek". no chyba by mnie wyśmiał... i słusznie by zrobił ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ciekaw jestem jakby była sytuacja, że gadam z kumplem, on się chwali że tu się bawi z jedną, potem z kolejną, a ja bym mu na to z powagą w głosie: "aleś z ciebie puszczalski ch*jek". no chyba by mnie wyśmiał... i słusznie by zrobił ;p

powiedział koleś, który ma jakąś laskę w awatarze. podziwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na której randce co wolno?

Chyba chodzi o kwestię priorytetów i chęci randkujących. Jeśli obydwoje wyrażają taką chęć...to dlaczego nie?

 

Co do mężczyzny, który sobie zmienia partnerki jak skarpetki...jak dla mnie nie ma taryfy ulgowej, dlatego nie rozumiem powiedzenia "że po facecie zawsze wszystko spłynie bo jest facetem, a kobieta to od razu ździra i największa puszczalska".

W moim przeświadczeniu są kobiety i mężczyźni, którzy sobie na takie miano zasłużyli.

Dla mnie liczba zaliczonych panienek nie musi wcale świadczyć o atrakcyjności czy doświadczeniu mężczyzny. To samo tyczy się kobiety. Rzekłabym raczej, że o nie szanowaniu się.

No, ale nie są to moje dylematy. Na dzień dzisiejszy tak patrzę na poruszony tu problem.

A co do randki....jeśli obydwoje wyrażają wolę i pozytywny stosunek do swoich pomysłów....to wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym mu na to z powagą w głosie: "aleś z ciebie puszczalski ch*jek".

E tam, co to za określenie "puszczalski ch*jek", też bym się roześmiała...

Zwyczajny kurwiarz i dupodajec z niego, każda babka go może mieć jak zechce.

Co tu owijać w zdrobnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że tak piszę nie znaczy że nie lubię ogólnie kobiet

Ty możesz sobie lubić kobiety, ale kobiety raczej nie lubią Ciebie.

I pisząc "kobiety" mam na myśli nie dowolnego osobnika płci żeńskiej, ale właśnie kobiety.

Nie wszystko, co ma cycki jest kobietą.

 

Tak jak nie każdy osobnik z penisem jest mężczyzną.

Dla mnie np. ktoś, kto uważa, że może sobie ruchać na prawo i lewo, ale związać to by się chciał z cnotliwą i wierną, co go nie zdradzi, to nie jest mężczyzna tylko jakieś zakompleksione... coś.

 

Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje co rusz sobie udowadniać, że potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sean1, A kiedy dziewczyna może określić Cię mianem "puszczalskiego, kur.wiarza, dziwkarza etc"?

Co musiałbyś zrobić, żeby zasłużyć sobie na takie miano, możesz powiedzieć?

te 2 pierwsze to trudno, a z dziwkarzem... no to chyba jak na dziwki za dużo bym chodził ;p

trudno nazwać faceta którymś z tych określeń, za to lamusem, łajzą, czy nawet gejem (bo np. nic ten tego) już nie... za to kobiety tak nie nazwiesz i to jest jedna z różnić - wręcz przeciwnie, zazwyczaj im bardziej cnotliwa, tym bardziej pożądana

Ty możesz sobie lubić kobiety, ale kobiety raczej nie lubią Ciebie.

wszystkie tak mówią, a tak naprawdę pragną takiego brutala jak ja co je porządnie potarmosi. a tak na serio a tam, jakoś nie zauważyłem (przynajmniej w realu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sean1, A kiedy dziewczyna może określić Cię mianem "puszczalskiego, kur.wiarza, dziwkarza etc"?

Co musiałbyś zrobić, żeby zasłużyć sobie na takie miano, możesz powiedzieć?

te 2 pierwsze to trudno

,

NIe wierzę, że nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, pomyśl...miano k.urwiarza i puszczalskiego.

a z dziwkarzem... no to chyba jak na dziwki za dużo bym chodził ;p

też.

trudno nazwać faceta którymś z tych określeń, za to lamusem, łajzą, czy nawet gejem (bo np. nic ten tego) już nie... za to kobiety tak nie nazwiesz i to jest jedna z różnić - wręcz przeciwnie, zazwyczaj im bardziej cnotliwa, tym bardziej pożądana

A facet? Im bardziej cnotliwy, tymbardziej porządany? Zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

Gej to nie facet, który nie ten tego. Nie mieszaj tu orientacji.

wszystkie tak mówią, a tak naprawdę pragną takiego brutala jak ja co je porządnie potarmosi. a tak na serio a tam, jakoś nie zauważyłem (przynajmniej w realu)

Zbyt uogólniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym mu na to z powagą w głosie: "aleś z ciebie puszczalski ch*jek".

E tam, co to za określenie "puszczalski ch*jek", też bym się roześmiała...

Zwyczajny kurwiarz i dupodajec z niego, każda babka go może mieć jak zechce.

Co tu owijać w zdrobnienia...

Przecież to najlepsza rzecz, jaką może usłyszeć mężczyzna z ust kobiety :D. Sam niestety jeszcze nie zasługuje na miano wybitnego "kurwiarza" i "ruchacza", ale postaram się nad tym popracować. :mrgreen:

 

Kilka dziewczyn, dobra praca, szybkie samochody i wycieczki - to jest to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×