Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy


małpeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Zenonek, Zniżki to i u ludzi niezdiagnozowanych się pojawiają ;) Ważne, że dajesz sobie radę.

A u mnie, dziękuję, że zapytałeś...pojutrze wracam z urlopu do pracy, szykują się same narady, od 1.09. znów zacznie się rok szkolny. Dziś miałam trochę popracować, ale zamiast tego posprzątałam bo zaraz ma przyjść do mnie koleżanka. :D Przynajmniej z jej powodu mam błysk ;)

Poza tym leków nie biorę, terapeutka na urlopie, spędzam raczej miło czas.

 

Misiek_NL, jak będzie Ci źle to pisz tutaj, może jeszcze ktoś wpadnie na jakiś pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawienie benzodiapianów(Elenium)

 

Ja też odstawiłem elenium na razie pół dawki... i czuje się fatalnie od 6 dni... :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margaryna9 trudno powiedzieć jak długo każdy organizm jest inny i potrzebuje indywidualnego czasu na odtrucie organizmu z leków miesiąc do dwoch i powinno być lepiej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest jakby troche lepiej... :) Tylko troche D/D dokucza... To jeszcze nie to co powinno być ale jest troszke lepiej :great: Chyba mój mózg się przyzwyczaja powoli do mniejszej dawki benzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to minie... ?? Czuje się jakby mnie już nie było ale widzie i słysze wszystko dookoła... Zero koncentracji... i pamięć szwankuje :( Czy to są normalne objawy odstawienne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Zażywałem 10 mg elenium ( 5 mg rano i 5 wieczorem ) i tak samo rudotel... tylko elenium biorę od 2 lat a rudotel od stycznia...

 

A teraz od 7 dni połowę z tego czyli 5 mg elenium rano i 5 mg rudotelu wieczorem... i jakaś masakra jest... :(

 

Do tego Xetanor 20 mg rano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziołem połówkę rudotelu... bo masakra była... i poczułem się lepiej :)

 

Chyba będę odstawiać to wolniej... tzn. odstawie teraz połowe rudotelu.... a potem pogadam z lekarką co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moje lęki trwaja od czerwca gdy zaslablam lekarz rodzinny przepisal mi tranxene 5 mg bralam przez 7 tyg codzien az trafilam do psychiatry ktora zapisala mi aurex a tranxene kazala odstawic,wiec osdstawilam tak z dnia na dzien nie myslac o tym ze moge byc uzalezniona juz i zaczal sie moj koszmar przez pierwsze 5 dni przewracalam sie bylam tak slaba w glowie mi sie krecilo caly czas nie jadlam prawie nic schudlam 3 kg,teraz od 2 dni jest jakby lepiej bo zaczelam jesc w glowie sie kreci ale mniej , tylko straznie mnie boli w klacie czasem z bolu nie moge sie wyprostowac czy ten bol tez moze byc zwiazany z odstawieniem benzo?jak dlugo moge sie tak zle czuc jeszcze? :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×