Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, M nie sie na poczatku Atlantis nie poodbało , ne mogłam jakos przejs do nich po SG1 ale później mi weszło i teraz juz w sumie to tak naprawde sama nie wiem co lepsze raz mi sie to wydaje a raz to .

Mogliby jeszcze pociagnąc w sumie ale4 z kopem .

 

-- 24 sie 2011, 04:22 --

 

samara22, Oni tez fajni a słyszałac taka laske jak Natalia Sikora jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas nas uczy pogody w jej wykonaniu

 

-- 24 sie 2011, 04:31 --

 

tahela, miał świetne poczucie humoru :lol: najbardziej podobało mi się jak Carter próbowała mu coś tłumaczyć :mrgreen: to było po prostu genialne :mrgreen:

Bo crter był słuzbistka a on wrecz przeciwnie hehe, zawsze sie dziwnie wszyscy patrzyli jak cos walną, no co to juz odezwac sie nie mozna hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nawet nawet, choć ja wolę oryginał:)

 

-- 24 sie 2011, 05:33 --

 

Vala też była niezła z tymi jej tekstami :mrgreen:

Az usmiech mi na twarzys ie pojawił Wała był zarabista z tymi tekstami po prostu maskra, szkoda ze tak późno sie pojawia , bo bardzo fajna osobą była te teksty heh , to było to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, lubię:) najbardziej Kaczmarskiego i Grechutę:)

 

 

[videoyoutube=oG6pEolAKm8][/videoyoutube]

 

Słucham tego przynajmniej raz dziennie, zawsze poprawia mi nastrój.

 

W sumie jakbym miał pisać o muzyce to by nie starczyło strony, dlatego wolę jej po prostu słuchać niż pisać ;) I zaraz będzie jakiś łagodny ambient przed snem, więc dobrej nocy wszystkim, albo miłego poranka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nawet nawet, choć ja wolę oryginał:)

 

-- 24 sie 2011, 05:33 --

 

Vala też była niezła z tymi jej tekstami :mrgreen:

Az usmiech mi na twarzys ie pojawił Wała był zarabista z tymi tekstami po prostu maskra, szkoda ze tak późno sie pojawia , bo bardzo fajna osobą była te teksty heh , to było to.

Oczywiscie Wala a nie wała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zakręcie zaspiewała fajnie lepiej moze i od Jandy tamte przyklady moze rzeczywiscie były nie najlepsze na pokazanie artystki, bo ma lepsze kawałki

 

-- 24 sie 2011, 04:46 --

 

samara22,

Bo w Roguca trzeba sie wsłuchac w teksty.To jedne z najlepszych tekstów w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Te odcinki z Valą były jednymi z najśmieszniejszych- oprócz oczywiście tego z pętlą czasową, bo to było jeszcze bez Vali:)

 

Na tych z valą to ja sie smialam nieźle , siewtne były , Vala też bya specyficzna hehe.

 

-- 24 sie 2011, 04:48 --

 

samara22,

:smile::D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, A pamiętasz jak poszła na posiedzenie komisji z Danielem i generałem?To też było dobre

uhm

a mnie najbardziej rozwaliło jak stracia pamęć i pracował jako kelenrka a później pobiła kogos jak chyba napad był,

jak mowiła co moge podać hihi,

to mnie rozwaliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki,jutro się uda :pirate:

 

Mam poważne pytanie.Spaliłam kompa a okazało się, że to przez osad z tytoniu,z dymu,cały był tym osmolony :oops: .Nie znacie wpływu dymu na laptopa?Też go można tak za kopcić?Leniwa jestem i nie chce mi się wychodzić na dymka,ale się boję ,że go też rozwale. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×