Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

KeFaS,

Ja ostaatni piam przez GG z klezanka z Aglii , z która zawsze najlepeij imprezowałm , ale mnie opuściła i pojechał tysiące kilometrów dalej i tak własnie sobie rozmawiałysmy przez słuchawki i piłysmy piwo, całkiem fajnie było.

 

-- 24 sie 2011, 03:01 --

 

KeFaS,

To ja wychodzi sabo spię nawet po takich zafudowanych fazach , bo mnie budzik zawsze obudzi i nie robie sobie takich numerów, ale chyba tylko swiadczy o braku głębokiego snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie wiem, ale u mnie to świadczy o braku samozaparcia, żeby ruszyć tyłek z łóżka, bo po prostu za dobrze mi w nim jest :P

 

W sumie teraz odechciało mi się iść do sklepu, zrobię sobie herbatę tylko, bo za 2 godziny i tak otwierają sąsiedni spożywczak, ale wtedy już pewnie będę spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, wilka :D zawsze mnie to śmieszyło jak byłem mały, ale faktycznie, zostało jakieś takie przekonanie, żeby nie siadać na glebie czy ogólnie zimnych powierzchniach, chociaż na woodstocku ciągle na ziemi siadaliśmy i nikomu nic się nie stało od tego... chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, obejrzyj sobie "Insomnia" ;) (swoją drogą bardzo dobry film)

 

tahela, no ja mam czasami tak, że nastawiam sobie budzik w telefonie tak co 20-30 minut i w sumie jest z 4 czy 5 tych progów, a się najczęściej okazuje, że i tak przesypiam to wszystko i wstaję np. godzinę po ostatnim budziku, co jest ogólnie bez sensu, bo taki przerywany sen nie regeneruje za bardzo i czuję to gdy czasami uda mi się spać kilka godzin bez przerwy to się od razu dużo lepiej czuję i łatwiej mi wstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Oj 9 to duzo , ja sie kedys uzalezniłam od kofeiny , ale na energy drinkach z tym trzeba ostroznie. Wstałam rano głowa boli mocnoa , kawy bierobiam boli, zrobiłam kawe cos nie teges jest pomysłalm bo przeszło. Drugi dzień to samo ból gowy nie do wytrzymania po kawei przeszło . Odstawiałm energy drinki odrazu tak sie przestraszyam. Po 1,5 tygodnia wróciło do normy teraz sie skusze na energy jakiegos ale rzadko bardzo to uzywam.

Z kawa to poza dwie raczej na dobe ne wychodze czasem 3 ale takie sypane bo to granulowane kawopodobne to jest podejrzane i niesmaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, dobrych snów

 

kasiątko, ja gówna nie pale, mam tylko sprawdzoną zieleń z najlepszych plantacji ;)

ale wiem, nie dotykać Internetu ani telefonu będąc na bani, akurat wtedy byłem po mefie (syf, ale od czasu do czasu niestety jest fajnie) i mi totalnie odjebało po kilku słowach kogoś bliskiego... nieważne. teraz będę się pilnować, obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie kiedyś będąc na psychodelicznej fazie zadzwoniłem przez przypadek nie do tej osoby co chciałem i się okazało później, że to był mój przyszły pracodawca... co poskutkowało brakiem roboty przez następne miesiące :P

 

-- Śr, 24 sie 2011, 04:23 --

 

ale koniec już tych opisów, bo mnie znowu za ćpuna tu wezmą :P

 

też idę jakiś film oglądać, trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, to Ty z jakiego powodu tu jesteś.Uzależnień? bo jeśli masz jakieś zaburzenia czy coś tam to sobie pogarszasz i leczenie na nic

 

Sama tak robiła,ale terapeutka mi postawiła warunek,albo terapia albo ...Miałam nie mały problem co wybrać :oops: ale wizja najstarszego zawodu świata mi pomogła w decyzji.Tylko podczas jej urlopów mam problem :hide:

kurwa miała racje,wpore to przerwała,już czuje zmożone napięcie,feta ,tabsy by się wzieło jeszcze :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Jest ktos jeszcze wywaliło nie znowu z foruma, oszłam na you tuba i słucham piosenek Osieckiej. To lubisz to co ja, fajnie :).

Ja rano nigdy nie ejm bo nie lubie tylko kawa , ale tego na pewno sie nie pozbede .

 

-- 24 sie 2011, 04:02 --

 

kasiątko,

dobraspania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pije kawe od pewnego obozu harcerskiego gdzie perzesiadywałm w namiocie u kolegi i ooonzawsze robiło ponocach , siedzielismy do rana a rano trzeba było wstawać i wszystko robić, bo ja uczestnikiem byłam a on dwa lata starszy ale na kadrówwce i mał grzałke i tez dawałm rade i przez 3 tygodnie tak w sumie tez bez spania, po tym obozie bez kawy juz nie potrafiłam żyć chyba 15 lat miałam

 

-- 24 sie 2011, 04:08 --

 

ale do 9 ngdy nie doszłam, którego Star- Treka lubisz najbardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

To ja nastepne pokolenie , jak byałm nastolatka to leciało na bierząco,

nr to DS 9 , ale cały jest fajny.

 

-- 24 sie 2011, 04:13 --

 

a Gwiezdne Wrota to chyba Atlantyda jednak ,chcociaz SG 1 tez spokoa co sadzisz o wszechcswiecie bo ja sie troche zawiodłam jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Lubie Metal tez mnie podchodzi w sumie mam bardzo duzy rozrzut, czasem lubie poezje , róznie u mnie to jest u mnie, teraz sobie na youtubie zapodaje Krajewskiego

Z muzyki mozna duzo wyczytac, matal ma tak tajemniczośc, mrocznosc przyciaga ,fajni ludzi i metalu słuchaja i gotyku

a lubisz poezję spiewaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×