Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Noopii,

Te psy to tez lek cholerny, ja krzycze do ludzi po srodku drogi proszę stąd zarac tego psa, bo sie boje a ludzie patrza na mnie jak na idotke , ale biora na szczęscie, nie wykonanie tego telefonu tez mnie dołował bo czego ja sie boje to jest bez sensu , ja to wiem ze to bez sensu a sie boje i jeszcze ta tesknota.Wszystko na raz.

 

-- 24 sie 2011, 02:15 --

 

Noopii, Pomysle Noopi o tobie , obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dzisiaj piękna Królewna :mrgreen:

Fajnie masz , duzy usmech dla Ciebie królewno.

 

-- 24 sie 2011, 02:18 --

 

samara22,

samrka moja babcia mial wade serca a paliła przy tym jak smok a lekarz zabraniał, moze byała zzbyt uzalezniona nie wiem,mma nadzije ze nie palisz bo nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, Witaj,a jednak nie śpisz.

Jaką masz wade serca?Jesli to nie jest dla Ciebie krępujące pisać.

Moja mam też ma wade serc

 

Net mi wysiadl z stąd ta przerwa

Pewnie mnie znów za troche rozłączy i nawet się nie pożegnam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już idę się położyć... Zobaczymy co z tego wyjdzie, jakby co to widzimy sie jutro. Dobranoc i wszystkim spokojnej nocy życze

 

tahela, check your PW

 

Dobranoc!

Pa. pa Morfiku, dobrych snów bez koszmarów, same piekne bajki.

Morfik mam nadzieję ze sie nie obrazisz ze jutro przeczytam twoje PW. ale dziisaj ja tak polotu nie mam , fajnie ze dajesz rade spac .

Tulam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy to same przez to pieruństwo :hide:

 

samara22, mieszkam w lesie to zasięg przy modemie mam słaby.Ciągle coś się dzieje z prędkością trochę pochodzi i staje.Może jak modem się nagrzeje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, pić też nie mogę, bo przez wadę serca alkohol szybko uderza mi do głowy...po dwóch piwach urywa mi się film :P dlatego piję tylko okazyjnie- czyli na imprezach u przyszłej teściowej :P

Nie ma tego zego co by na dobre ne wyszo. Przynajmniej jestes ekonomiczna a ja to szkoda gadać 46 kilo a głowke mam niestety kazdy sie dziwi ze tyle moge wypic z tym, że ja rzadko pije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, nie sypiam, bo odsypiam w dzień :P Chociaż teraz już mi się oczy zamykają, bo wczoraj spałem tylko kilka godzin, ale muszę jeszcze kilka rzeczy zrobić, żeby rano mieć spokój i spokojnie sobie pospać.

 

samara22, dzięki, poczytam sobie o tym leku, ponoć bezpieczniejszy od beta-blokerów. A próbowałaś może zielonej magii? ;) Nie namawiam, ale u wielu osób powoduje właśnie takie efekty jak wiele leków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×