Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam właśnie o tym mówię... ostatnio patrzyłem przez okno i z dołu leciał dym, cała rodzina nic nie wiedziała, a ja wybiegam z pokoju i biegnę na kladke żeby zobaczyć co się pali i patrze a naprawdę cała zadymiona i panika jak stamtąd uciec... Najgorsze, że myślałem, że to się dzieję naprawdę, a jak się obudziłem to wielka ulga... Ogólnie to się panicznie boje jak się coś pali albo jak słysze jakieś syreny to od razu patrze czy to straż i się boję, że gdzieś u mnie się pali w kladce...

 

-- 24 sie 2011, 01:29 --

 

Ja mam właśnie o tym mówię... ostatnio patrzyłem przez okno i z dołu leciał dym, cała rodzina nic nie wiedziała, a ja wybiegam z pokoju i biegnę na kladke żeby zobaczyć co się pali i patrze a naprawdę cała zadymiona i panika jak stamtąd uciec... Najgorsze, że myślałem, że to się dzieję naprawdę, a jak się obudziłem to wielka ulga... Ogólnie to się panicznie boje jak się coś pali albo jak słysze jakieś syreny to od razu patrze czy to straż i się boję, że gdzieś u mnie się pali w kladce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, widzisz ty nie możesz spać, a ja się boje zasnąć, bo nie wiem co mi mój umysł zgotuje tym razem...

 

-- 24 sie 2011, 01:46 --

 

tahela, hej dzięki! Fajnie jest czasem coś takiego usłyszeć :) Żebyś nie myślała, oczywiście, że ze wzajemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samara22 jak Ty masz ustawione leki,że nie śpisz?może warto byłoby o tym powiedzieć?spać trzeba,Morfik mam zawsze koszmary tak już jest przywykłem do tego dziś nic nie pamiętam więc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Samara a mysłąs o psychoterapi z tym spaniem, jest tez psychoterapia połaczona z hipnoza ja sie boje zeby mi ktos w głowie bez mojej swiadomosci grzebała, ale w twoim przypadku na spanie mogło by pomoc tak samo jak na fajki pomaga.

 

-- 24 sie 2011, 01:58 --

 

Noopii, Noopi ponawiam pytańko wyspałeś sie i jak z samopoczuciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samara22 zmień lekarza!bo do niczego jest!nie możesz się tak męczyć tahela przed psami mogę Cię obronić,ale nie zadzwonie za Ciebie swoją drogą sam się boję psów:-)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik, Morfik ja mam czaasem take sny ze bania mała i tez wiem ze to podswiadomośc . Moja smierc mnie sie niła często i ciągneło sie to przez lata jak sobie kiedys wkręcłam raka jelita grubego , ale baardzo symbolicznie m sie sniła , ale strasznie po prostu odjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, ]

ale mam jakś panke to juz przechodzi ludzkie pojęcie czasami jest lepiej a póxniej sie znowu nasila, a one tak sie patrza to ja juz widze i czuje w ich oczach chęc i potrzebę mordu , powaznie tak to widze czasami , a one czuja ze sie boje i obawiam sie ,ze kedys cos mnie zaprawde w koncu zagryzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×