Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, jeszcze nie było tak źle jak było pochmurno, ale potem jak wyszło słońce zrobiło się nie do wytrzymania.

u mnie od rana słońce dawało po garach , ani jednej chmurki na niebie , ma to swoje zalety , ale ja fizyczne te upały nie za bardzo bo udaru moge dostac, ale przynajmniej w monowkach mozna chodzić a fajnie sie w nich wygłada i ja lubie , to sobie chodzę

o 10 rano ja w koncu od x dni ww miare dobrze spałam obudził mnie jakis baran telefonem, no nie mogłam akurat dzisiaj , gdzie ta sprawiedliwość

 

-- 23 sie 2011, 22:31 --

 

Morfik a ty jakis rowerek albo baseń albo bieganie cos w teń deseń , poprawia humor, endorfiny sie wydzielaja w wiekszej ilosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, e tam, pamiętaj żyjemy na krawędzi.

w sumie to masz racje , ztym ze ja nie widziam ze tak szybko jeżdze i zamontowałam kiedys licznik sobie i mi sie wydawało ze ja sredno szybko jeżdze i wyskoczyło 80 wiec jak szybko to by wychodzilo koło setki, rozpedzam sie grki i tak szybko ze pedałmi nie obracam bo nie nadązam ale odkad wiem jaka to szybkosc to zaczęłam sie bać

wczesniej było po prostu fajnie a jak zobaczyłam ze tak szybko to troche spasowałam, ale dalej to lubie

pod górke juz taka szybka nie jestem czasem tylko wjeżdzam pod górke zeby zjechac hihi

 

-- 23 sie 2011, 23:09 --

 

samara22,

samara fajnie ze dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, że tak znów napiszę, żyjemy na krawędzi. Nigdy nie wiadomo co wyskoczy, więc żyjemy tak, jakby to był ostatni dzień życia. Jeżeli taka szybka jazda sprawia Ci frajdę to rób to. Wiem, że łatwo mi pisać o tym łatwym dniu, ale może kiedyś zacznę to wprowadzać w życie, może kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, hmm jednak zostanę tutaj...

Nie podeszo ci tam , mi tez srednio ale mam nadzieje ze sie rozkręce

 

-- 23 sie 2011, 23:33 --

 

ja na dwa kompy dostane schizy juz naprawde chybą:)

 

-- 23 sie 2011, 23:34 --

 

Morfik a ty lubisz dżin albo martini albo łiskacza lub czystą? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×