Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz uciekam spać. Źle mi i cierpię dreszcze chyba odstawienne bo innego powodu nie widzę. Leki zrobiły ze mnie grubasa i mam na nie złość. Nie potrafię się cieszyć i to też mnie wkurza. Chyba zaczynam odczuwać co to znaczy mieć doła :/. A i tak czuję się całkiem dobrze mimo takiej żałości. To całe leczenie spowodowało u mnie chyba depresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, no ja też ucieknę spać bo też mam dreszcze ale od choróbska :-| Trzymaj się kochana i nie poddawaj się :!:

Jak Ty jesteś grubas to ja.... ehmmm kaszalot :roll:

 

dobranoc wszystkim gorączka wiedzie mnie pod kołdrę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rezygnuj!no coś Ty rano przyniosę Ci kawkę z buziakiem do łóżka tylko idź:-)

 

-- 23 sie 2011, 21:57 --

 

Nie rezygnuj!no coś Ty rano przyniosę Ci kawkę z buziakiem do łóżka tylko idź:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkurwiony. Wisła przegrała z Apol-em 3-1

Co sie wkurzasz, takie wyniki to sa do przewidzenia polska piłka jest jak polska słuzba zdrowia lezy i kwiczy i czeka na rzeź.

 

-- 23 sie 2011, 21:45 --

 

halenore,

A powód masz czy tak po prostu samo? Krzycz ile wleźie, jak pomoze to tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

Kurcze nie zazdroszcze , ja czasem mam tak ze rozpedziłabym sie i z całej siły walnęła głową w sciane wtedy bym sie rozpadła i poskadał i może było by dobrze w końcu ech. Albo bym wzięła młotek i sie walneła tylko wiem ze to nic nie da:):):). A to ze nic to nie da gra mi na nerwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na to wszystko jeszcze wścieklizna mi się załącza :twisted:

 

Ja byłam zaszczepiona, więc to chyba nie wścieklizna :lol:

 

-- 23 sie 2011, 23:03 --

 

halenore,

Nie zejdziesz nawet jak bedziesz myslała ze zejdziesz.

 

Musisz postarać się bardziej, bo takie tłumaczenia na mnie nie działają...Mam lęki przed lekami...Jakaś wtórna zaraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×