Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, czytając ten fragment przypomniałam sobie jak moja najmłodsza leżała w szpitalu na zapalenie płuc. Odwiedzając ją przeniosłam na sobie od razu zarazki szpitalne, nie dość, ze ja się pochorowałam to dwójka starszych dzieci też i wylądowała w szpitalu z problemami jelitowymi i odwodnieniem. A ja musiałam chodzić do całej trójki. To było tuz przed świętami Bożego narodzenia 10 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, :twisted:

 

dobra kochani zaraz mi padnie bateria w lapku także uciekam i naładuję ją jak wrócę z terapii... bleeeee Powiem dziś pani doktor że jestem na nią zła :mrgreen: w końcu jestem czubkiem to mogę nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś lękowo... to słońce mnie oślepia, a za godzinę muszę wyjść z mieszkania, bo mam usg tv :roll: (nienawidzę tego :pirate: ), no a potem popołudniu czeka mnie podróż autobusem, bo jadę znów do domu rodzinnego... w taką pogodę najchętniej nigdzie bym nie wyłaziła. tak więc dzisiejszy dzień = stres. :pirate:

 

Domi, :nono: JEDZ. Poproś może P., żeby robił większe zakupy, w każdym razie żeby nie było tak, że nie masz nic w lodówce cały dzień... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×