Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, hahaha, dobra niech będzie hahaha a co mi tam w sumie... Uwielbiam upały :P

Czy ja przeczytałam haha , wychodzi,ze sie usmiechnołęś czyli sukces.

 

-- 23 sie 2011, 01:40 --

 

Morfik,

Pa pa morfik, popatrz na gwiazdy zapal sobie na rozluznienie i cheja do wyra.

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

jak As zdąży będzie dobrze, jak nie, to może jakiś Szewczyk Dratewka się znajdzie w krakowiu[/quSzewczyk dratewka z tego co pamietam mocy nadzwyczajnych nie miał o lataniu nie wspominając, ale istnieje mozliwośc ze przez ostatnich tysiac lat sie rozwinał.

Dajcie mu pelarynke i bedzie latał ze ąz bedzie furczec.

Zawroci kijem Wisłe bo teraz jest dobry klimat za zawracanie kijem Wisły.

 

-- 23 sie 2011, 01:46 --

 

Noopii,

Cześc Noopi ,czesc jest neutralne, bez okreslenia pory a swietne jak sie jest w kropce i nie wiadomo co powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymujecie klimat forum?widze..tahela Ty chyba masz w sobie coś z kota z tym nocnym życiem..kotki raczej coś ciekawego mnie ominęło?poza lękami?deprechą itd? Noi jeszcze nie miałem okazji z Tobą pisać też nie sypiasz?albo w kratke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, taka gruba kratka raczej. mam teraz zwyżkę energii i staram się wykorzystać ją na pisanie pracy licencjackiej. ale podejrzewam, że najpóźniej pojutrze się skończy (eh, znamy życie...) i będzie spanie 24

 

a u Ciebie? jak ze spaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

Czy ja wiem kot chodzi swoimi drogami a ze mna to tak róznie jest, ale idywidum raczej jestem nie wiem czy to dobrze czy źle w sumie? Dzisiaj sobie szłam do apteki i oczywiscie przeszłam koło kolezanki i je nie zauwazyłam , albo nie poznałam, ale juz słysze za soba Aska poszła i nas nie poznałai krzyk chodx pogadac sie odwracam a oni patrza i oczywiscie ty to zakrecona jestes , nie widziałaś nas, a ja ich nie widziałam naprawde . Oczywiscie polałm ze smiechu z tego takie sytuacje mnie smesza w sumie hehhe to cała Asia.Troche inna , troche zakręcona, ale dopóki ludzie za mna krzycza zeby przyjsc i porozmawiac to jest ok. Teraz siedze i jez zelki misiowe a Lidla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×