Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, dokładnie chlapa zabija zime. Zima jest najlepsza jak jest pełno śniegu, porządny mróz i gwieździste niebo mmmmmm

 

UHM Morfik teraz ja sie rozmarzyłam i gdzies za maistem w jakms fajnym schronisku w górkach , tylko szlaki tak zasypane , ze czasem ciezko sie poruszac jest , ale ten klimat ach i to niebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wakacje kojarzą się z czymś fajnym, ciepłem, wieczorami, gwiaździstym niebem....

Wszystko jest spoko do sierpnia kiedy to zaczyna się odczuwać że dni stają się coraz krótsze, coraz mniej słońca..... ale wtedy to tylko dociągnąć do świąt bo od 22 grudnia znowu dzien staje się dłuższy i choć przez kilka miesięcy będzie jeszcze mroźno to w głowie zostaje świadomość że teraz to już będzie tylko lepiej.

 

Z innej strony na to patrząc to nic w lecie nie zastąpi nocnych spacerów po lesie zimą - cisza, spokój i nic więcej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhig,

Bo lato i zima sa chyba najlepszymi porami roku , śa mocne i zdecydowane , te przejsciówki mnie mniej ciagna a to oczekiwanie na przesilenie znam , juz człowiek odlicza czasami, póxniej kazdy dzień i czuje ze wiecej słonca niesie radosc a póxniej co tęskni za zima :lol:

człowiek to skomplikowana istota

chociaz i wiosna ma swoj urok, jak sie to wszystko tak przepieknie do zycia budzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhig,

Bo lato i zima sa chyba najlepszymi porami roku , śa mocne i zdecydowane , te przejsciówki mnie mniej ciagna a to oczekiwanie na przesilenie znam , juz człowiek odlicza czasami, póxniej kazdy dzień i czuje ze wiecej słonca niesie radosc a póxniej co tęskni za zima :lol:

człowiek to skomplikowana istota

chociaz i wiosna ma swoj urok, jak sie to wszystko tak przepieknie do zycia budzi

 

Niestety teraz przyszło mi żyć w kraju w którym tylko wiosna i jesień jest (przy zdecydowanej przewadze tej drugiej).

 

Neu(e)rotyk - fajny avatarek - WE DO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy dajecie radę? Mnie mózg przestał pracować dwie godziny temu. Nawet nie wiem czy trafię do łóżka.

Na północ. Jak każdy szanujący się podróżnik. Zawsze na północ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

w sumie to nie wiem , ale zazdrościc nie ma czego, mowie Ci, :shock::lol:

z drugiej strony to uwazaj jeszcze jutro obudzisz sie na jakiejś mecie i bedziesz mysła co ja tu robie, no tak do łozka wczoraj nie mogłem trafic

 

-- 22 sie 2011, 23:23 --

 

tahela, spokojnie, kompletnie mnie to nie ruszyło ;)

To dobrze Morfiku i tak masz nastrój dosć chyba popsuty :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×