Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując:

 

Byłam na zamkniętym,w 5 różnych.Nie ma u mnie dziennego.Towarzystwo super,ale i tak to ostateczność.Kto nie musi-nie polecam.Można dostać klaustrofobii :roll: jak ja chowana na wsi,na wolności.

 

Czyli dupa z takim leczeniem...

 

-- 22 sie 2011, 23:11 --

 

Witam trzecia jestem na starcie , jakolwiek absurdalnie to brzmi:).

 

Gratuluję :!: Mam nadzieję, że przedstawiciele Zielonych zaraz wręczą nam medale :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to byłam na takim gdzie przysługiwała jedna przepustka,a pobyty twały casem ze 3 miechy.Był podobno o takim czymś reportaż w "Expresie reporterów"czy w Sprawie dla reportera".Wymuszali w ten sposób pieniądze z NFZ.

Ja wymusiłam wyjście po miesiącu,a chcieli mnie trzymać chyba w nieskończonoś jak się dopytywałam:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na żadne miejsce sie nie załapie to chce chociaż Order Uśmiechu! Wiem, że ni cholery to do mnie nie pasuje, ale ja też chce coś mieć!!!!

Morfik pamietaj o jednym przy przyznawaniu Orderu Usmiechu trzeba cały flakon soku z cytryny wypic jak dasz rade to ja ci daję order. Moge robc za dziecko bo ze mna jak z dzieckiem za reke i na wódke. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, a proszę bardzo! Dawaj caly flakon, mordę wykręci ale wypiję, a co! A na wódke tez mogę iść...

to nie ma sprawy najpierw pijesz , później sie ładnie usmiechsz, przypinam ci order i idziemy do parku na ławeczke a zanami flaszeczka ,

skąd ona sie tam wzięła nie ma pojęcia sam przyszła jak frugo w reklamie, na drugi dzien kac lae jak sie chce zaszalec to trzeba sie liczyc ze skutkami ubocznymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, w kujawsko-pomorskim.ja nie wiem o co dokładnie chodzilo w tym reportażu,tyle tylko co mi mam powtarzała.Tyle wiem ,że jak podłapali kogoś kto ma odpowiednią diagnozę to trzymali.Nawet na Wigilie nie wypuścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanke o której tutaj pisałm ze ma silne uczulenei i nie widza na co , trzymali kiedys w sosonowcu na oddziale prawie 4 miesiace, zadnych badań jej nie robili ,zadnych testó na alergię nic tylko trzymali i chyba wyciągali kase z funduszu, oddział był uczuleniowy , ale po tym doswaidczeniu była w takm stanie ze mogli prosto na psychitryczny ja zabrac gdyby chciała, wiec po prostu witamy w polandzie

 

-- 22 sie 2011, 22:29 --

 

Morfik,

a nie no w parku noca to wiadomo obowiązek , a późnie bedziemy sie ganiac po parku moze helene gdzies spotkamy jak z psem bedzie na spacerze,

Oj Morfi ach te marzenia hihi, w parku noca posiedziec rzeczywiscie bywa przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×