Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, a póxnie wychodzi takie cos jak na twoim awatarze jes widoczne hehe

wiesz Polska raczej jest wtórna , wpasowuje sie w to co na swicie robia sam nie wyznacza trendów, zanim do Polski dojdzie jaks noowa metoda to na swiecie jzu maj nowa, ale te staroże byc

duzo tez zalezy od charakteru pacjhenta mysle ze tym ugoodwym jest łatwiej a jak sie buntujesz i cos ci sie nie podoba to moga to zwalic na karb zaburzen i dopisac coś do kolekcji tak dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani czas już na Darki ;)

ja się zmywam bo choroba i deprecha mnie rozkładają... dobranoc :*

 

Eleni, to po prostu luźne tamaty do rozmawiania o dupie maryni ale ograniczone godzinowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na zamkniętym,w 5 różnych.Nie ma u mnie dziennego.Towarzystwo super,ale i tak to ostateczność.Kto nie musi-nie polecam.Można dostać klaustrofobii :roll: jak ja chowana na wsi,na wolności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi np. leżysz sobie w łóżku, czytasz gazetę, przychodzi pielęgiarka i z mordą, że masz k. spać. I albo łykniesz benzo po dobroci i pójdziesz spać albo dostaniesz injekcję.

No albo bierzesz bo dobroci albo w mordę, masz byc grzeczny a ty rzucac sie chcesz nie ma to tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, bo już nic więcej prócz optymizmu mi nie zostało, na każdej linii porażka, więc już się śmieję zastanawiając czym jeszcze mi kochane życie przywali :D

 

Lady_B, też kiedyś tą z cykorii miałam, bardzo dobra choć mnie to chyba bardziej slim coffe by się przydało, ciekawe czy naprawdę odchudza ? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, :*** spokojnego dnia...

 

A ja wertując artykuły o tyciu przy zażywaniu leków, znaczy o tym co się aktualnie ze mną dzieje natrafiłam na tekst, co poprawił mi humor ..." Najlepiej sie odchudzić idac do szpitala lub zarażajac się salmonellą "... :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×