Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, krajzis to gniot :P ja czekam na BF3, chociaż ogólnie coraz mniej gram w nowości, bo wszystko mi się zaraz nudzi.

Za to jak rendering w Premiere CS5.5 leci tak, że nie zdążę się obrócić, a scena już jest gotowa to jestem cały happy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, KeFaS, nie rozważajcie tego w kategoriach winy... KeFas przegiął swoim tekstem i byłby on tak samo obraźliwy i nietaktowny wobec każdej kobiety... a Ty Samara po prostu masz złe wspomnienia i przez to zareagowałaś na wyrost... Cieszę się że się pogodziliście.

 

Dziś sobie tu chwilę posiedzę ale pewnie niedługo znowu mi odbije na izolację :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że udzielam się na zbyt wielu forach, żeby to wszystko ogarnąć, jakiś czas temu administrowałem jednym, większym i musiałem zrezygnować, bo nie starczyło mi czasu na wszystko.

 

-- Pn, 22 sie 2011, 22:02 --

 

Lady_B, każdemu odwala, ja wczoraj miałem tak cholerną noc, dobrze że nie zacząłem dzwonić po ludziach, bo bym stracił jeszcze kilka ważnych dla mnie osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, po zlocie tym dużym się ustawimy bo teraz nie dość że jestem chora to jeszcze mnie na oddziale tak rozhuśtało że dupa blada :roll:

 

wiola173, kasiątko, tyle że ja ostatnio za często mam takie dziwne pomysły..

 

Noopii, u mnie tyle że dostałam dziś ataku histerii na oddziale bo chcieli mnie odesłać na całodobowy tak dupami trzęsą że się zaciukam :bezradny: wkur*iłam się i rozsypałam na kawałeczki... nie chcą mi przez to też zmienić leków i w ogóle dupiasto jest... jestem na celowniku teraz... mam zostawać po zajęciach i gadać z nimi o tym jak się czuję i o tych myślach... a dziś zwiałam bo już nie chciałam z nimi gadać bo bym wcale już ryczeć nie przestała...

a skierowanie na całodobowy i tak dostałam... "w razie przejścia myśli w zamiary".... tak akurat jak będę chciała się zabić to będę chciała ratunku na całodobowym oddziale... no na pewno... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, dobrze Ci się wydaje, tak po prostu jest, kolejne uzależnienie, z którego wiele osób nie zdaje sobie sprawy.

 

Lady_B, ok, spoko. Na zlot niestety nie pojadę, bo po prostu nie mam kasy.

Co do tych oddziałów, jeżeli Ci to nie pasuje to chyba lepiej zrezygnować, bo czasem może wywołać skutki odwrotne do zamierzonych.

Myślę, że takie zloty, spotkania z różnymi osobami które Cię rozumieją są dużo bardziej pomocne niż chodzenie na oddziały.

 

-- Pn, 22 sie 2011, 22:15 --

 

Mad_Scientist,

User-Admin-Mod.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, no właśnie te babki powiedziały że może mi się pogorszyć u nich i się boją dlatego chcą żeby mnie na całodobym ustabilizowali... kuźwa a ja pierwsze co jakbym stamtąd wyszła to poszłabym się położyć na torach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×