Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem gruba, dlatego nikt na mnie nie zwraca uwagi ;(


Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974,

 

Hej Monika,

 

Jesteś Moderatorem, a ja chciałbym ruszyc wątek molestowania i nie wiem wrzucić nowy temat, bo jestem tutaj nowy, a nigdy tez nie uczestniczyłem w żadnym forum internetowym. Mogę Cię prosić o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margolka, to zwracam HONORY ;)

 

 

Littentree, właśnie - lepiej sobie załóż odrębny i swój własny watek.

A dodam Ci jedynie, nie czerp wiedzy z internetu !

Jedynie NIEWIELKI odsetek ofiar powiela dane zachowania. A żeby i powielać to musi zgrać jeszcze bardzo wiele innych czynników.

Nie ma prostego przełożenia: byłem molestowany - będę molestować innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja

Skoro Ci się nie podoba bycie osobą otyłą, to nie słuchaj wypowiedzi pocieszających typu" liczy sie wnętrze, osobowośc,bla bla bla"

Liczy się, niestety wygląd.

A to czy masz "osobowość" nikogo nie interesuje , gdy obok Ciebie stoi szprycha w szpilkach.

Takie są fakty. I pseudopsychologiczne pocieszanki i autopocieszanki nic tu nie pomoga...

Pozostaje zrzucic mase do wartości akceptowalnych.

Diety to bzdura. Chyba , że dieta "oświęcimska" , ale do tego potrzeba hitlerowców.

Nie wierzę w opowieści " nic nie jem ,a tyję "

Czy w obozach koncentracyjnych były grubasy????

Z powietrza się nie tyje

Nie ważne co jesz , a kiedy i ile....oczywiście pomijając fast food.

Śniadanie królewskie, obiad chłopski, kolacja żebraka i nie później niż o 18.po 18 tylko woda mineralna do woli (oszukuje świetnie głód )

Poza tym rano , na czczo (tylko woda mineralna ,bez kalorii i cukru ) minimum 45 minut, a najlepiej godzina treningu.Bardzo ważny ten przedział czasowy!!!!! Trening krótszy NIE MA SENSU. Lepiej sobie pośpij........

Trening to jakikolwiek wysiłek ( a nie jakieś wygibasy drakońskie ) , powodujący STALE tętno około 130 uderzeń.Kup sobie pulsometr.

Może to być marsz, bieg, rower, rower stacjonarny.pływanie..obojętnie

Uwierz mi-nie wymaga to jakiegoś drakońskiego wysiłku uzyskanie tętna 130 uderzeń.

Każdego dnia.

Jest jeszcze chemia.

Doping

Np clenbuterol....

Poczytaj na necie.

Życze powodzenia i wytrwałości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diety to bzdura. Chyba , że dieta "oświęcimska" , ale do tego potrzeba hitlerowców.

Nie wierzę w opowieści " nic nie jem ,a tyję "

Czy w obozach koncentracyjnych były grubasy????

 

Brawo :brawo: Mam wrażenie, że ten tekst napisała osoba, której już ta chemia i doping na siłowni poważnie uszkodziła myślenie. Fantastyczne porównanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zwrócono uwagę na marginalne, kończące moją wypowiedź stwierdzenie, a nie na całokształt??

Jako jedyna osoba podałam konkretne mierzalne i skuteczne porady....

Poza tym doping też jest skuteczny i pomijanie go w rozważaniach nad rozwiązaniem problemu otyłości było by głupotą

To Zainteresowana zadecyduje co woli.....

A tak na marginesie, jestem szprychą w szpilkach i nie muszę sie dopingować ani chemicznie ani mentalnie :D

Dzięki za poradę kite

Podajcie proszę lepsze porady.A nie czepiajcie się słówek , czy też porównań.

Rozmawiamy o OTYŁOŚCI i jej pozbyciu się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje co NAPISAŁA.

Natomiast nie interesują mnie takie wypowiedzi jak Twoja, mające na celu pocieszenie ,zapewne czytającej to ,Zainteresowanej

Nie interesuje mnie Wasze zdanie.

Ważne , żeby Paranoja przeczytała i przyjęła do wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mnie znają osobiście, niektórzy widzieli na fotkach.

 

Mam ogromy problem ze swoja wagą, może na codzień pomyślelibyście, że w ogóle mnie to nie rusza... ale ja mam wielkie kompleksy z tego powodu. Przez całe lato chodziłam w spodniach by nie pokazywać swoich grubych nóg. Wstydzę się swojego grubego ciała i wiem że to ono jest powodem tego, że nikt na mnie nie zwraca uwagi (poza przypadkami jak turek). Idziemy z koleżanka na imprezę (na którą z reguły namawia mnie pół dnia bo ja nie chcę iść właśnie dlatego, że nie chcę sie nikomu pokazywać), ona piękna blondynka, w sukience, szpilkach, SZCZUPŁA, a ja sierota. Do niej podchodzi każdy, na mnie nie spojrzy nikt.

 

Stosowałam różne diety, ale ja w nie nie wierzę. Mieszkam sama, więc postanowiłam się zdrowiej odżywiać, w lodówce mam pełno warzyw, owoców, jogurcików, jem chleb razowy, piję dużo czerwonej herbaty. no i co? przytyłam w ciągu miesiąca z 5 kilo!!!!!!!!!!1 ja już mam dość, nie marzę o niczym innym jak o śmierci. Widzę tylko swoją grubą twarz, wielkie brzuch, olbrzymie uda, jeszcze większe łydki, obwisłe ramiona. Nawet na swoje wielkie piersi patrzeć nie mogę :(

 

 

JA WMAWIAM????

POTRAFISZ W OGÓLE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM?

 

....nie ma z kim dyskutować.

mongolia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brona, to nie znaczy że jest otyła. to jej punkt widzenia. jeśli ma zaburzony obraz siebie to jak ma prawidłowo ocenić sytuację?

jak anorektyczka ważąca 40 km napisze że ma wielkie uda i obwisłe ramiona to też napiszesz o otyłości? bo tak się sama widzi? weź pod uwagę że my tu widzimy wiele rzeczy których nie ma, koloryzujemy, wyolbrzymiamy. a ty tu włazisz i od pierwszych minut dajesz 'rady'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK

Nie chce mi sie przeszukiwać całego forum

Prosze o linka do fotki z Paranoją, która według Was jest modelką , a według Siebie osobą otyłą....

Zresztą nie mnie oceniać.

ja podalam SPRAWDZONY sposób na pozbycie sie kilogramów, a Wy dorobiłyście do tego ideologię całą.

Jak podam przepis na kluski, to zaczniecie doszukiwać się genezy powstania mąki, oraz tego czy rolnik był biedny czy też bogaty.

Smak klusek zejdzie na dalszy plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem masz ty , skoro bez powodu nazywasz mnie "trollem"

Bozia nie poskąpiła kilogramów , a poskąpiła rozumku??

to chyba się utwierdzam,że wolę grubsze dziewczyny niż zadumane w sobie lalunie na szpilkach.Chyba zaczne jeść.Cudowne wyleczenie z ed.

 

 

A tak w ogóle to bezsensu pisać i się wymądrzać jak Paranoja od dawna się tu nie udziela :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem masz ty , skoro bez powodu nazywasz mnie "trollem"

Bozia nie poskąpiła kilogramów , a poskąpiła rozumku??

to chyba się utwierdzam,że wolę grubsze dziewczyny niż zadumane w sobie lalunie na szpilkach.Chyba zaczne jeść.Cudowne wyleczenie z ed.

 

 

A tak w ogóle to bezsensu pisać i się wymądrzać jak Paranoja od dawna się tu nie udziela :lol:

 

 

..to po co piszesz?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×